Berisha: Pse nuk e urova Majlinda Bregun për detyrën e re

April 29, 2018 07:17

Berisha: Pse nuk e urova Majlinda Bregun për detyrën e re

Berisha ka komentuar dje në studion e ‘Kjo Javë’ në News 24, emërimin e Majlinda Bregut në postin e Sekretarit të Përgjithshëm të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

Berisha thotë se kjo ishte një zgjedhje e qeverisë, por shtoi ai nuk ndien asnjë lloj zemërthyerje për zgjedhjen e Bregut.

Marrëdhëniet e mia me Majlinda Bregun, nuk e konsideroj unë që jam zemërthyer, ajo ka bërë zgjedhjen e vet. Unë ruaj respektin që kam pasur për ta në mënyrë të palëkundur. Vazhdoj të ruaj komunikimin. Duhet theksuar se kjo ishte një zgjedhje e qeverisë. Ajo nuk pati asnjë komunikim me opozitën në lidhje me këtë kandidim. Bregu bëri zgjedhjen e saj dhe unë e respektoj”, – u shpreh Berisha.
k.a./ dita
April 29, 2018 07:17
Komento

4 Komente

 1. edhe parimor edhe autoritar,diktator, kontradiktor, djallzor April 29, 09:37

  ky njeri eshte i rrezikshem i pa sinqert ne shpirt,genjeshtar, duket ashi qari qe nuk i pelqen asnje hap pozitiv i qeverise rama, qeveria e shqiptareve 1 ky njeri do te monopolizoj merita, dhe fame por qe nuk i ka merituar dhe nuk i meriton, historia e ketij ne keto 27 vjet eshte e dhimbshme per shqiptaret per shumicen e tyre, eshte shume e trishtuar kur mendon se sa perpara duhet te kishim ecur nese nje qeveri si kjo e edi rames, ndonese jo e persosur, ja ka dal te vendos trenin qe rrokullisi kjo mortje ne 1997 dhe ne vazhdim !
  ky njeri eshte djalli me bri, duket qart ne mendimet ne deklaratat e tija, kontradiktore,

  Reply to this comment
 2. AM April 29, 11:29

  Inkoerent ne gjithcka!

  Reply to this comment
 3. pensionisti April 29, 12:01

  Sepse je qen bir qeni!

  Reply to this comment
 4. zyberi April 29, 17:04

  Sipas Berishes Majlinda eshte shume e mire e “poshtra”.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*