Berisha: Rama në fushatë, me psikozë seksuale. E papranueshme sjellja me Greqinë

May 29, 2015 16:30

Berisha: Rama në fushatë, me psikozë seksuale. E papranueshme sjellja me Greqinë

Politika e jashtme që po ndjek qeveria shqiptare në raport me fqinjët e saj në rajon, në këndvështrimin e Berishës është konfliktuale.

Në një intervistë për Televizionin Klan, duke iu referuar mesazhit që kryeministri Rama i përcolli Greqisë në konferencën për shtyp me Kryeministrin Vuçiç, Berisha thotë se kjo është një formë e vjetër e politikës së jashtme dhe e papranueshme.

Ndërsa duke folur për fushatën ai thotë që Rama ka psikoza seksuale.

“Unë mund të them se Edi Rama po përsërit plazhin publik lakuriq në një formë tjetër. Natyrisht po del i veshur, madje me antiplumb. E saktë kjo. Por po shkon si afrodiziak, po shkon si një njeri me psikozë seksuale, ku ne çdo takim shqipëron fjalë që s’mund ti thotë kurrë një burrë në publik, si psh të zhvesh gruaja cullak kur hyn brenda apo si ajo e drejtimit dhe çeshtje të tjera që janë të papranueshme për staturën e një njeriu normal. Ju e keni vënë re, dy gjëra ka ai në këtë fushatë. Së pari, burri thotë kshu gruaja thotë kshu, burri është pijanec, gruaja ta mbledh dhe kjo është i gjithë togfjalëshi i tij i varfër dhe së dyti, letrat e mashtrimit, letrat pa vlerë, letrat e legalizimit të cilat janë absolutisht pa vlerë”

May 29, 2015 16:30
Komento

54 Komente

 1. andrea October 4, 14:23

  Perralla per 1001 net!!jepi sali ke kohe plot!

  Reply to this comment
  • raimond vlonjati October 4, 15:28

   Sala eshte burri me langaraq I Shqiperise Enike …….

   …….Si e kemi lejuar kete krijese bastarde me emrin qesharak Sali te mbushur
   me veset me te pista
   te qenies njerezore te shkateroje jetet tona me deficencen totale te dogmave te tij ekonomike ….!!??

   Reply to this comment
   • LORA May 30, 08:28

    Urime,qe me ne fund u binde edhe ti,raimond vlonjati.
    Dua te saktesoj se ate nuk e kemi lejuar ne shqiptaret ne shumice te cilesuar qe te na shkaterroje jeten,,,po te ishte e vertete se ai do te kishte voten ,nuk kishte pse te ngrinte te vetmen industri te tij kapilare ,ate te perdhunimit dhe tjetersimit per dy dekada te vullnetit Sovran te shqiptareve,,,nuk kishte pse te helmonte Ferdinant Ponin ,koken tekniciene te saj,pikerisht kur u bind ne shembjen e kesaj industrie kriminale ,me verdiktin e shenjteruar te 23 qershorit,,,,,,nuk kishte pse te masakronte Sokol Olldashin me 20 nentor 2013,fare pak kohe nga deklarimi I te ndjerit (deklarimi me i prgjegjshem dhe reflektues) ne parlament,-“se duhet t’i japim fund
    historise se vjedhjes dhe shit-blerjes se votes se qytetareve” .

    Reply to this comment
  • matteo October 4, 16:00

   Nje don kishot i diteve tona, qe ne vend te viganeve e dylqinjes se tobozes, she endrra diten me diell me kasino shtepi sexy.
   Goxha material per programet e humorit e satires.
   Lum e lum kooperativa!

   Reply to this comment
  • shqiptari May 30, 07:47

   Nuk i kerkon Klani interviste Salibabes, po i thote ky supermashtrues dhe superkriminel Sandrit qe me co nji gazetar se du me dhane nji interviste.Ashte terbu per suksesin e Rames ne marredheniet nderkombetare.

   Reply to this comment
 2. andrea October 4, 14:28

  Perralla per 1001 net ! Jemi kenaqur si ke lyer Kamzen dhe cdo cep blu me te bardhe si flamur grek,e me emertime qe te shkulin gazit. Ke dhe emerrtimet e parisit aty.PARIS_ALLA KAMEZ!!!Ke kohe plot vazhdo ke dhe 1001 net per perralla te tjera.Jepi sal se mos ke pune tjeter tani!!

  Reply to this comment
 3. SKENDER BEU I VJETER October 4, 14:34

  MOS NA NXIRRNI KETO CMENDURIRAT ESALIUT.NUK E SHIKONI QE SALIU ESHTE NE PARANOJEN E BURGUT QE PRET QE I DUKET FER DHE TORTURE.?! I GJITHE GOSIPI I TIJ TREGON TMERIN QE KA MBERTHYER DHE NA BEN PRALLAT EFERIT DHE TORTURES NE ATE VEND QE DIKUR E KISHTE BERE SHURTORE GARDISTESH QE SI ATA GARDISTET E MAO CEDUNIT MBANIN NEN JASTEK FJALEN E BACES DHE TE NESERMEN VRISNIN TE QETE ME NJE TE MBYLLUR TE SYRIT TE TIJ KALIMTARE ME DUAR NE XHEPA NE BULEVARD VETEM SEPSE JU AFRUAN MURIT RETHUAS 1 METRO.VERTET QE FJALA ISHTE PAK E GJATE SEPSE DUHEJ TE PERMENDESHIN PUNET QE DO BEJE QEVERIA E RE AMBICIOZE NE PROGRAM,PER ARSYE TE MBRAPSHTIVE TE GJATA QE BERI QEVERIA JOTE KRIMINELE SAAALLIIII.POR NE FUND TE GJITHE E MIRKUPTUAN PSE KRYEMINISTRI RAMA E ZGJATI SQAEIMIN DHE E PERSHENDETEN BILE E QUAJTEN PROGRAM AMBICIOZ,DHE PREMTUAN PERKRAHJE.PERKRAHJE EDHE PER TE FUTUR TY O BASTARD PRAPA HEKURAVE PER TE DHENE LLOGARI PER PARATE E VJEDHURA.

  Reply to this comment
 4. Naftetar Vjeter October 4, 14:34

  Hahahahahhaah kjo eshte e forte per portokalli hahahahahaaahahah

  Reply to this comment
 5. Amant October 4, 14:35

  Thjesht ben protagonistin saliu sepse e tremb haresa duke qene tashme nje antar i thjeshte i pedese. Po ku eshte mesuar ai me kete lloj statusi?
  Do te ligjeroj sipas te drejtes se tij edhe ca kohe para se ti drejtohet qelise dhe burgut si vrases profesionist, mafioz e grabites te parave te buxhetit te shtetit, por edhe si trafikant nafte energjie, droge e qenieve njerezore.
  Do te kete kohe qe te na tregoje akoma histori dhe ne do ta degjojme se si do ti tjeri ato. Boll me kete njeri gjakprishur, paranojak dhe pengmares se lirive te te tjereve gjate kesaj periudhe te tejzgjatur tranzicioni

  Reply to this comment
 6. mesuesi i vjeter October 4, 14:38

  Babagjyshi ka filluar te tregoi perralla. Po edhe femijet nuk e degjojne ,pasi edhe
  perrallat babagjyshi i mbush me genjeshtra . Thot se dhelpra nen drejtimin e ujkut i shtroi te gjitha rruget per te vajtur te koteci i pulave. Po femijet kur pan gjyshen qe ishte ber me balte duke shkuar te koteci ,thane se dhelpra me ujkun kane genjyer e nuk i paskan shtruar rruget.
  Ne nje perralle tjeter babagjyshi tha se te gjithe emijet shkojne ne shkolle,po edhe ketu femijet thane se 3-shoke te lagjes nuk vijne ne shkolle se jane te ngujuar,,,,,,,e keshtu babagjyshi ka filluar perraiiat me genjeshtra… si duket i sheh ne enderr e i shkruan si perralla………

  Reply to this comment
 7. Asi October 4, 14:46

  ky ka ik vertet per lesh.
  “Edhe cakejte ner male, po qeshin me ty sali”.

  Reply to this comment
 8. karolina October 4, 14:50

  Sa i poshter eshte ky burre me te vertete qe te neveritet .Aman mos na i nxirni me as me ze e as me figure .Do ti beni nder te gjitheve ne qofte se doni qe vendi te eci perpara.

  Reply to this comment
 9. cdo behet October 4, 14:55

  ore mos i tregoni perralla atij qe beson shume,sepse i merr per te verteta.

  Reply to this comment
 10. Mondi October 4, 14:56

  O SALI RAM VUCIDOLI
  MOS FOL FARE MYLLE ATE DREQ QENEF I THEMI NE TIRONCIT. QENEFIN DHE GROPEN E KISHIM NE FUND TE OBORRIT. DHE TI JE BO SI AJO GROPA QE LESHON ERE TE KEQE.
  NUK VJEN ME NE PUSHTET O SALI RAMM BERISHA. PERENDOI PERIDHA E SHKATERRIMIT TE SHQIPERISE.

  Reply to this comment
 11. Iku Saliu, aliu, liu, iu-iu-iu ...........KJO COPE MISHI ... October 4, 15:00

  Iku Saliu, aliu, liu, iu … ne burg si miu.

  Reply to this comment
 12. Dike Mullai thote- October 4, 15:05

  Mire VAMPIRI, qe ka PJERDHUR nga mendja! Po ata te familjes dhe oborit te tij akoma nuk e kan marre vesh?!

  Reply to this comment
 13. LALI October 4, 15:07

  tani o sale pensionist je mund te fantazosh

  Reply to this comment
 14. toni October 4, 15:24

  e cpret me nga ky S-K-I-Z-O-F-R-E-N hesapi ka 23 vjet me te tilla psikoza ketij edhe mikrocip ti vendosin ne vend te trurit po i njejte ngelet,jepi serbo-malazez perpara sic thua edhe vete cdo dite e me shume kur flet e shtone edhe urrejtjen ndaj vetes tende mor bajraktar…

  Reply to this comment
 15. JOZEFINKA TOPALLOVIÇI October 4, 15:27

  Komenti u fshi nga moderatori per arsye etike.

  Reply to this comment
 16. JOZEFINKA TOPALLOVIÇI October 4, 15:54

  Une e di mire se boja e kuqe te pelqen shume o kapak gjyrezesh me tru gaglucor.

  Reply to this comment
 17. Drini October 4, 16:10

  Saliu eshte nej skizofren i tipit te atyre htlerianeve pas mbarimit te luftes se dyte boterore!

  Reply to this comment
 18. liri a vdekje October 4, 16:19

  mjer shpija e komshija o njeri i rrjedhur nga trut

  Reply to this comment
 19. shqipfolësi October 4, 16:25

  Ky po jeton akoma në fazën e goditjes vdekjeprurëse…është në kllapinë mes jetës e vdekjes…por ligësia dhe djalli që ka në shpirt, e mbajnë akoma gjallë…mjerë ky ç’po heq me vetveten…

  Reply to this comment
 20. VEYHGUESI October 4, 16:30

  O SAL TOROLLAKU PO MJAFT O IDIOT SE STE BESON ME NJERI NE E DIME SE TI KE PJERDHUR NGA TRUTE MOS IMPLIKO DIPLOMATET QE NA E QUAN MIK SE TI NUK ASNJE MIK DHE ESHTE MIRE THUAJI ATIJ MIKUT TEND QE TE SJELLI ATO PARET QE KA CU SHKELZENI ME AVION PARA SE TI MARRI EDI ME TAHIRIN ( min.) PARA SE TE FUSIN NE BURG DHE LEJI PRALLAT O PLAK MATUF

  Reply to this comment
 21. Salep i ngrohte October 4, 16:37

  Krimineli Sali ishte mesuar qe rruget te bllokoheshin vetem per te dhe 135 rojet dhe gardistet qe e ruanin per te mos i ndodhur gje halese. Njeher u siguruan rruget per dhjetra pjesetare te trupit Diplomatik qe morren pjese ne takimin me Kryeministrin Rama. Llaxorja Sali filloji te komentoje informacionin qe ja jep gjithmone nje “mik”, me gjithe se merr droge ne menyre te vazhdueshme eshte e pamundur te qetesohet e te marre nje sy gjume, qe beften ate gjumin e madh dhe flet per ngjyrat sidomos per ate te kuqen. Ngjyra e kuqe e tmerron, se e coji ne skuten e tij nga ku vetem baltos i kujton gjakun e dhjetrave qytetare te vrare dhe e ze gjaku i baballareve nenave femijet qe ky i ndau nga jeta para kohe. Po i afrohet dita e gjykimit para drejtesise e popullit te masakruar dhe te grabitur, perfundimi i tij eshte, te fleje, te haje, te pije dhe te permjere pa pagese ne Burgun 313.

  Reply to this comment
 22. tirona October 4, 16:39

  Berisha ka harruar qe ngjyra e kuqe eshte ngjyra e flamurit tone …po nga ana tjeter shyqyr qe ja arritem dites qe te flasi dhe berisha per sex..

  Reply to this comment
 23. VEYHGUESI October 4, 16:41

  O SHKU SALI ,MEQE I TREGON PERRALLAT BUKUR PASH ZOTIN M.GJ.TH.-se TI NUK KE [ZOT NA THUAJ SI THE MAJLINDA BREGUT KUR MORE MEHILLIN NE PUNE MBAS BREGUT.- – o MAJLINDA MOS U MERZIT SE TANI E KANE RADHEN ME TE REJAT- SE NA U BE XHELOZE MAJLINDA SE MIRE NONEN POR EDHE VETE MAJLINDES JA BONE NAFTEN PER MEHILLIN KJO QEVERIJA BURDELLO QE KISHE TI MOS THEMI SHUME SE NA DEGJON ARGIDA EDHE TA KALON PASTAJ DO I MARRI AJO MARE PASTAJ GJITHE MIQT E TU.

  Reply to this comment
 24. kastriotet October 4, 16:45

  Perralle me te bukur se kete nuk ka treguar ndonjehere gjyshi Sale. Por shyqyr qe nuk kishte ne te thika me helm e cadra me pistolete se do te ishte ba nami,por kishte pak ferr,pak helm,kabare shtepi seksi te cilat u pelqejne shume njerzeve.Kete prralle ja treguam edhe femijve te kopshtit cicerimat kuq e blu.
  Kolopucet e vegjel kur po e degjonin kete peralle jo vetem picerronin syte e vegjel por edhe pyesnin njeri tjetrin me habi se kush ishte ai xhaxhi ambasadori qe ja tregoi gjyshi plak se cfate ndodhi ne takim me xhaxhi Edi Ramen, e me hamendje thoshin mos ishte xhaxhi Arvizu,ndersa dy kolopuc te tjere ishin shume kurioz e te zjarrte duke pyetur njeri tjetrin se kush ishin ambasadoret pleq qe i kishte zene gjumi ne sallen e kuqrreme dhe te mbeshtetur ne tavolinen e punes se kryeministrise ne forme kazinoje.Debati ishte i zjarrte e me ne fund duke qeshur e bertitur rane dakort se gjyshi i prralles do ta kete patur fjalen per ambasadoret e anglise,gjermanise e danimarkes mbase edhe per ate te osbe-se se sipas tyre keto i ka shume xhan jane pak te lodhur.
  Dhe se fundit piciruken kane nje lutje te vogel per gjyshi e prralles.. te tregoj sa me shume prralla te tilla se atyre u pelqejne pa mase dhe sidomos kur jane me Edi Ramen se keshtu mesojne shume nga mencuria e ketyre prrallave se populli eshte velur shume me to e nuk i do ma, populli me shume do zgjidhje se prralla te tilla,do ma shume pune e buke per vete e kolopucat qe i presin perdite ne shtepi e me goje hapur.

  Reply to this comment
 25. Geni October 4, 17:49

  Paska qene edhe ne bordello,shpellari.

  Reply to this comment
 26. MARKO October 4, 17:58

  Pirdh,pirdh se lirohesh pinok.

  Reply to this comment
 27. XHINO October 4, 18:45

  babagjyshi filloj perallat me mbret .PSE SKALOVE EDHE ANDEJ NGA WC O SAL se ndoshta gjeje ndonje gje per te na treguar MOS I REFE TE GJITHE PERALLAT KETO DITE lere edhe ca per ne 313 se do kesh kohe boll atje per te treguar se si do ta maresh sapunin

  Reply to this comment
 28. Ermira Zeneli April 22, 13:02

  Ku ka zë nuk eshte pa gjë, fjala eshte e lire per kedo qytetar te shqiperise por veprimet jane te kufizuara per qeveritaret e aq me teper per kryetarin e qeverise. Nese jane te verteta une them me bindje te plote se ky vend eshte i mallkuar, I bashkohem mendimeve te madhit At Gjergj Fishta dhe te Madhit Faik Konica.

  Reply to this comment
 29. Arben May 29, 17:36

  PO TI JA FALE GREQISE DETIN, KESHTU QE JE NE LINJEN TENDE.

  BURGU TE NDREQ TY OR MIK.

  Reply to this comment
 30. besabese May 29, 17:38

  -1. O SALI O I SEMURE ME DIAGNOZE PSIKOPAT THUAJA POPULLIT…duhet shtrohesh ne spital urgjent se shpif…..
  2.-Nuk duhet me te besu asgje se nje i marre ..duke e ndigju e lexu bane te marre te gjithe te tjeret
  3.-Duhet izoluar ne cmenduri te flasi ,fjalime te semurve tjere mendore..se po infekton f.bookun
  4.- Nuk te ze gjumi o sali ….se je ti qe duhet denuar per Greqine fale detin me Lulin…se sic te thash me larte e ke bere te marre edhe Lulin..se e ke futur ne lajrat e pista tuajat….infektuar,por kur ska mend Luli te ndigjon….ti urdheron,futu ne pus e Luli hidhet ne pus,,,pra mbytet…te denohet nje here….se ka bere shume po te afrohet ty…o psikopat
  5.-Osali ti nuk ke mend per vehte do ti jepesh Edit ..jo moj jo kuur e akuzon “se paska folur keq per Greqine”…u se gati harrova…te djeg ty o sali Greqia,serbia e rusia se atyre jua ke shitur Shqiperine me VKM tende e me firmen e nishanit tend…ushtarit te cmendur taman si ti.
  6.-O Sali mbyll gojen ,shko pi ilacet se ditet e oret i ke te numeruara..ketu nuk dhe llogari ne burg ose ne varr,ne ferr shko e jep llogari per cfare i ke bere ketij vendi e ketij populli….e atehere do vijne engjejt na tregojne bemat e te hequrit tend…populli te urren e ska nevoje per asnje shkrim,asnje fjale tende…bejne shume keq edhe gazetarety qe skruajne per ty…maskarate e cmendur.

  Reply to this comment
 31. lili May 29, 18:03

  Po i prish Pune ndoshta Mbeses se Familjes,e martuar per grekun, edi Rama me Atdhetarine e tij?

  Reply to this comment
 32. dn May 29, 18:07

  Lere mo ,o sali zeza,se krejt cka nje Burr normal nuk bane ti e ke bâ,déri me shikuar gruan tende ne krevat te tjeterkujt per nje favor nga djemte e Njeshit,
  Lere me,mos fol se te gjitha jane te registruar marreziate e tua!
  Turpi i shqiperise po se po po edhe turpi i njerezimit je ti edhe familja jote!

  Reply to this comment
 33. lato May 29, 18:14

  Ush he dreq,mos u merr me politike!!!

  Reply to this comment
 34. sabrina May 29, 18:18

  Saliut I duket sikur eshte protagonist ne politike, sa ndodh nje ngjarje e rendesishme politike, do te dali dhe flasi per te qene i dukshem. Por ne fakt ben efektin e kundert, sepse ne me shume na vjen per te vjelle. Liria thoshte ne nje emision se I shoqi e kishte pasion politiken. Politika nuk behet duke fol kuturu vend e pa vend. Dhe mos u mundo kaq shume sali, tregohu nje here ne jete I mencur, na u zhduk nga syte njehere e per gjithmone!!!!

  Reply to this comment
 35. padrino May 29, 18:31

  Sali legen, bythlepires, në kohën e monizmit , tradhetar , shkerdhate, krimb i flliqur edhe tani në kohën e shkërdhatokracisë. Ti sali, lul bashovici keni kohë që e keni bërë hak plumbin, për tradhtirat dhe maskarallëqet që keni bërë kundër vendit, dhe kauzës SHqiptare .

  Reply to this comment
 36. zker May 29, 19:27

  sali injoranti, tradhtari,sa i pshtir qe je o monster globale.

  Reply to this comment
 37. Zani May 29, 20:37

  Kush numb kohen me sali berishen eshte me Kobe se ai vet,,,,,’

  Reply to this comment
 38. mushkonja May 29, 21:17

  ti nuk di ça asht sexsi o matuf ti ke ba sexs me pelevrek o palla e vuçidolit hahahahahahahaha

  Reply to this comment
 39. TRADHETI May 29, 21:59

  Ky eshte ai qe duhet te veje I PARI ne burg per kete TRADHETI…

  Reply to this comment
 40. Drita May 29, 21:59

  Pasi i fali detin Grekut, i uli dinjitetin shqiptareve qe punojne ndershmerisht ne Greqi, shkaterroi Shqiperine deri ne themele, Berishovici godet serish.

  Reply to this comment
 41. Tradita May 29, 22:09

  E bukur kjo, nuk me kishte shkuar ne mendje. Moderatoret, marrin komentet e vjetra deh i sjellin ne cdo artikull. Sa per te qeshur. Po ju kujtoj dy vargje Gavril Dares:
  “Pal Golemi edhe i vdekur i tmerroi armite me sy…”

  Reply to this comment
 42. Mario May 29, 23:57

  Doli NASTRADINI

  Reply to this comment
 43. Kris 1 May 30, 03:37

  Saliu ben lojen e Rames qe populli te merret me gjurmet dhe mos shikoj ujqerit qe po bejne kerdine.Ai e ka deklaruar qe Pd do te marre gjithesej 8 deri ne 9 bashki.Te tjerat jane lojra te financuara nga parate e popullit.
  Sala e ka te garantuar mireqenien dhe vendin ne kuvend nga dy miqte e tij ne pushtet Edvin Vizatimori dhe Ilir Floriri.
  Kush mendon se Saliu do te denohet si kriminel nga Rilindasit jeton jashte realitetit.
  Edvini thote ta denoje populli por me kodin zgjedhor te Edvin flames sido qe te votoje populli fytyren e Saliut do ta kemi si dhurat te Edvinit ne parlament dhe ne Tv.

  Reply to this comment
 44. Tomorri May 30, 05:19

  Kafshe e marrosur, qe nuk po na hiqesh sysh!

  Reply to this comment
 45. pro dhe kunder May 30, 06:06

  ..flet nje i semure kronik qe eshte kthyer ne nje lugat politik.

  Reply to this comment
 46. skifteri May 30, 06:11

  **********. NJE ARGUMENT ME SHUME RENDESI QE DUHET KUPTUAR !!!********************************************************************************************************Kur krye krimineli Sali te kritikon atehre E.Rama dhe qeveria eshte ne rruge mbare ,po te lavderoi djalli Sali atehere pun et me siguri nuk shkojne mire dhe duhet te shqetesohesh serjozisht.Saliu vendin e ka ne burg ,shkatrroi vendin ,shoqrine shqiptare me gjithe institucione duke krijuar gjykata dhe prokurori nga me gjakataret keto te shikoje Sali krimineli dhe jo si sillet E.Rama me grate dhe me greqine .Grate ti Sali ti I shave ne qeveri ,ne parlament dhe nuk ke lene grua pa marre neper goje sidomos ato kundershtare deri prokuroren e pergjithshme duke quajtur LAVIRE BULEVARDI ,NDERSA PER SHQETSIMIN PER cenim te mardhanjeve me greqine ju e dini se çfar shkruante kabllogrami .S.berisha shiti detin per pushtetin e tije personal.Ms ti hyjme te ja heqim petat byrekut se do te dalin lakrat tua Sali qofte ne mardhanjet me Serbine dhe Maqedonine.~~#

  Reply to this comment
 47. METEH May 30, 07:01

  Dhe prap flet ky faqezi,Pasi i fali detin komshis Greqi,I papare ky gerdall,Ky do shpif deri ne VARR.Mjer ky popull ke ushqen,Dhe kur shpif si e duron,Por kjo eshte demokracia,Te durohet dhe mavria.25 vjet po na çan trapin,Duke vjedh e duke vrare,Lehaqeni nuk pushon,Ne si popull po na degjeneron.Ngreu o AVNI nga varri,Gjeja vendin ketij njeriu,Se ska trima me shqiperia,Ti tregoj vendin ketija.

  Reply to this comment
 48. Bashkimi May 30, 11:08

  Mbylle ate hale ore Sali Faqezi.

  Reply to this comment
 49. Kujtimi May 30, 11:26

  Si ke kurajo more tradhtar i kombit te flasesh per detin qe e shite bashke me familjen tende te shkerdhyer? Pergjigjja e Rames eshte pergjigjja e merituar per ate qe nuk eshte tradhtar i kombit e i popillit shqiptar si ti familje e degjeneruar serbo-shpellare. Duket qe ti nuk ke gjak por qelb ne damaret e tu te qelbur, o plak tradhtar i tredhur prej grekve!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*