Berisha sërish del blof/ Akuzon Ramën për një rrugë në… Ukrainë

May 11, 2018 22:33

Berisha sërish del blof/ Akuzon Ramën për një rrugë në… Ukrainë

Duket se mania për të denoncuar për çdo kryeministrin Edi Rama po i bën shaka të këqija Sali Berishës.

Ish-kryeministri ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook ku shfaqet një rrugë e dëmtuar dhe e riparuar mjaft keq.

Berisha shkruan se rruga ndodhet në Malësinë e Madhe, kur në fakt ky segment i përket shtetit të Ukrainës dhe s’ka asnjë lidhje me Shqipërinë.

Fotografia është shkrepur para disa vitesh nga aktivisti publik Vladislav Naumov i cili e publikoi në faqen e tij në Facebook.

Fill pas kësaj, kjo shkrepje bëri xhiron në rrjet, duke u përdorur si shembull i keq për të ilustruar dështimet.

Pavarësisht kësaj, Berisha e publikoi sikur ishte në Shqipëri.

Pas gafës, doktori e fshiu foton.

Në fakt, jo vetëm Berisha, por edhe mjaft militantë të PD e kanë postuar këtë rrugë.

Madje disa kanë arritur deri aty sa kanë akuzuar se kjo rrugë ndodhet në Tiranë.

Mund të klikoni KËTU për të parë rrugën në Ukrainë.

a.s/dita

May 11, 2018 22:33
Komento

9 Komente

 1. o te pjerdht Ramosi n'at Goje Shpelle o shpallar ! May 11, 22:45

  vallaj ,
  kush dreqin qe aj kojshia qe e gjeti ne ferrat e vicidolin
  dobicin e Karaxhicit ,salih rrospin ,

  mbasi shaqirja e dhiu dhe hudhi dobicin n’ferra !
  vetem djalli kthehet nga aborti ne jete .

  Reply to this comment
 2. Le te lehi sa te doje bushtra e shpelles .gjithcka s'ka ma vler .ai asht ne grahmat e fundit te jetes May 11, 23:42

  vdis maj bushter viqidoli me u pastru shqipnia
  me u gzue
  Ambjentalistet ,
  me t’dhurue kororen Kanabistet ,
  me t’ba pd-ja nji q!rje t’papar ,(eh , ncq m’falni)
  me t’ba pd-ja nji qarje me ulerima t’papar ,
  mbush kulla plot me gomar ,
  dhe Rama n’shenj rrespetit ,t’baj mutin mbi varre 🙂

  Reply to this comment
 3. MH May 12, 00:01

  Berisha ka lindur Bllof.E keshtu do te shkoje deri ne vorr.
  Merreni me mend kur familja e ven coban lopesh.I humbet lopa shkon me e gjete humbe edhe vet.Tashti familja perfundon ne kerkim te cobanit me e gjete.

  Reply to this comment
 4. Fat man May 12, 01:34

  Sali “ik pirdhu nga trute” pse je bere kaq legen, cfare babe ke pas e cfare muti je.
  Babai yt Vuk Kar-axhic ka qene nje cope burre, ka pas admirimin e krimineleve serb dhe perkrahjen e Titos, apo ke marre me shume nga veset e kurves se ndjere Zeheres (Sheqeres).
  Harram te qofte buka e Rames i ka shkuar dem me nje kopil si ty.

  Reply to this comment
 5. prizem May 12, 04:26

  Perroi psiqik i Vicidolit….keshtu do t’ja veme emrin.

  Reply to this comment
 6. demo May 12, 04:54

  Kjo rruge eshte riparuar shume mire,gropa s`ka,ndryshon vetem ngjyra qe i vret syte ketyre karagjozeve,qe tallen.Packa qe eshte ne Ukraine..Keshtu u piparifshin edhe rruget ne vendin tone.

  Reply to this comment
 7. Armandi May 12, 07:07

  Do jete ne krahinen e banuar nga shqiptare , ka te drejte qeveria e ka fajin !
  Te gjithe po t’a futin o derzi, mjaft se u bere gazi i botes .

  Reply to this comment
 8. Drinzi Bardhi May 12, 07:59

  Saliu e di mire se kujt i takon kjo rruge, por dhe foto te tjera, por ai vepron me vetdije me keto gjetje. Ai nepermjet tyre terheq vemendjen dhe krijon tymnaja ndaj kundershtarit. Prandaj gjeni nje menyre tjeter per ta diskretituar Saliun se me keto forma kaq bajate , atij nuk i behet asgje. Shkruani çdo dite bemat e Saliut gjate qeverisjes se tij vrasjet, rremujen urbane dhe interurbane, shkaterrimet ne ekonomi, ne shoqeri , ne moral ne hapjen e dyerve te çdo te keqe. Ketyo shkruani ju neper portalet tuaja dhe jo dizhitalet e Saliut se ai me keto engledis koqet.
  Drinzi Bardhi

  Reply to this comment
 9. Goja e kafshesh salih brrisha eshte nji SHPELL KANCERI May 12, 10:25

  PERSE VONOHET ARRESTIMI I KERMES

  KRYEBASTARDIT KRIMINELIT E INJORANTIT

  PISIT TE NJEREZIMIT QE NDYU SHQIPERINE

  NE BOTE E KUDO

  KUR FAKTET NUK MUNGOJNE GJITHANDEJ

  PER KRIMET E TIJ PAFUND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  CFAR THOT SHUKU LU ME VETTINGUN E TIJ

  QE NA DOLI RRJETE E CPUAR KU KALONE PESHQ TE VEGJEL EDHE PESHKAQENE !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?