Berisha: S’ka shanse hetimi për komplotin e vrasjes

March 6, 2015 13:36

Berisha: S’ka shanse hetimi për komplotin e vrasjes

Ish kryeministri, Sali Berisha deklaron se hetimi për zbardhjen e ‘komplotit të vrasjes së dy deputetëve, të denoncuar nga Tom Doshi nuk do të ketë shanse për sa kohë që Ilir Meta paraqitet në prokurori në cilësinë e kryetarit të kuvendit.

Në një prononcim për median Berisha tha se Rama kishte shkuar sot në prokurori për t’u komunikuar prokurorëve se s s’kanë çfarë të hetojnë.

March 6, 2015 13:36
Komento

3 Komente

 1. LORA March 6, 14:14

  Kur e thote dr.tritoli,,,,,,do te thote ,as me pak e as me shume,se drejtesia e shumepritur po afron.
  TUNG.

  Reply to this comment
 2. Alphade March 6, 23:51

  E ka kuptuar Saliqeni se alibite e krijuar nga kjo monstra shqiptare nuk pine uje sepse
  kjo alibi ishte aq e trashe sa qe nuk i besoi njeri , bile edhe diplomatet ehuaj e lane sa-
  llen ne shenje perbuzje ndaj ulurimave te qeni plak qe s’di cka ben dhe zbras ”perroin
  e tij psiqik ” ne parlament….!!

  Reply to this comment
 3. caci March 7, 10:21

  Si nji lum i fryre dhe egersuar, qe del jasht shtratit te tij dhe permbyt cdo gje qe gjen perpara, eshte kethyer Parlamenti Shqiptar. Kurr dhe kush do tja veri pritat ketij kodosh lumi te terbuar qe te mos vuajne me fshatrat dhe fushat rreth tij. Turp dhe fatkeqesi, por keto dy fjale jane zevenesuar me shprehjen:-Bjerini legenit se i bie mire!-

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim