Berisha thërret protesta për varfërinë, Shkëlzeni turizëm në Nju Jork

January 4, 2018 18:02

Berisha thërret protesta për varfërinë, Shkëlzeni turizëm në Nju Jork

Teksa babai i tij Sali Berisha bën thirrje për protesta masive për krimin dhe varfërinë, Shkëlzen Berisha vijon të shijojë pushmet e tij luksoze në Nju Jork nën shoqërinë e të dashurës së tij Armina Mevlani.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku Berisha shfaqet me kostum dhe një puro në dorë, teksa Armina ankohet se i prishi kërcimin.

Ja sesi njerëzit mund të të prishin kërcimin”-shkruan Armina krahas videos.

January 4, 2018 18:02
Komento

13 Komente

 1. Izeti January 4, 19:00

  Per krimet qe ka kryer ky monster ,burgu ne Rec te Shkodres do I ngjaje sikur e kane.cuar me pushime ne DUBAI ……… Ku lahen gjithe ato krime me burg,por u tregua I zgjuar haleja qe bashke me hale Xhepin e Mejdaneve e hoqen denimn me pushkatim qe te mbronin veten ,,,,,qente

  Reply to this comment
 2. O sali ta vesh bythen ne zjarre nuk te beson me njeri January 4, 19:01

  O sali mos qaj hallin e popullit, por beji varrin vetes se po te vjen fundi. Kemi 27 vjet qe e dim sa te dhimbset populli.

  Reply to this comment
 3. Punojn qorrat dhe hane horrat January 4, 19:06

  Si ka mundesi qe ky kinezi shkerdhen berisha pa punuar asnje dite ne jeten e vet, shetit gjithe boten !!!

  Reply to this comment
 4. Drejtesia do te behet,duan apo nuke duan mijte e kenateve dhe avoketerit ,prokuroret apo gjykatesit keto mbrojtes te ligesise. January 4, 19:17

  Qeshe shume ai qe qesh mbas sodit;thote shkodrani.
  Te besh pordhe me leket e piset,nuke eshte dije,por percmim ndaj ndaj vetes,dhe shoqerise qe te ushqen.Turp,por me turp eshte per ate palodrejtesi e palo-politike qe vazhdon ti beje kashillek spoteve e rreklamave te shkerdhatokracise nen efektin e droges dhe lekeve te piset ne dite e vite deri me sot.Mjaft eshte MJAFT.Dridhuni e perdridhuni,po vjen minuti qe nga trasa peme e kalbur jasht do t’hidhet,duan apo nuke duan bijte e eterve dhe mostrat e tyre qe kakarisin si gjeli siper plehut ne te tre pushtetet,plus opozite i thenshin,qe derdhin lot krokodilesh,vetem per te mashtruar e shqyer prene e rradhes,pra popullin e popujt,DREJTESIA do te behet, se e ka kerkuar me force SOVRANI,SHBA dhe BE-ja.

  Reply to this comment
 5. Anti FB January 4, 19:35

  Populli pret kur tju dal shpirti nga mbrapa jo nga goja…..nqs.
  Te presim e te shohim a do e kemi ate fat.

  Reply to this comment
 6. MH January 4, 20:49

  Drejtesia vonon po nuk harron!

  Zogu i gomar Berishes turizem ne Nju Jork pare se te frekuentojne ngujimin ne bjeshken e Recit ne Malci te Madhe.Projektue apostafat per krrica hajdute,kriminel Tipp Berisha me shume ortak te vathit SHQUP.Monotonin e vathit do e gjallerojne dhe larmit e vatheve te tjere qofshin te majte,gjysem te majte e gjysem te djathet,te qendres e fori qendres.Aty do gjejne te gjitha argetimet mendore dhe fizike simbas rrecitimeve qe do ia kerkoi kapiten Vettingu.Titulli asht huazue nga shprehja e madhe fetare tue zevendesue emrin Zot me termin drejtesi.Mbasi vete Zoti nuk din as vendodhjen e vet e jo ma te ketyne zakarukve qe e mjelen deri ne palc kete popull pa pushim per nji cerek shekullit me fjale te bukra e hejbet plot.

  Reply to this comment
 7. Kris 1 January 4, 21:33

  Kur te mbyllet vetkingu cdo heqesh o popull i rrjepur nga kasapet politik.Rrofte i Gjati!

  Reply to this comment
 8. Adih January 4, 22:10

  Kjo quhet ,te tallesh me popullin . Por shyqyr qe kemi kundershtare te rrepte ne politike ,ku papagallet jane te ndare ,nga PPSH . …Brace PS Flamur Noka PD dhe dhe ai fshatari nga librazhdi Balla i PS . Tna rroje edhe nje here PPSH ,o komentatore te mesiperm . Mbaini nervat…

  Reply to this comment
 9. alphade January 5, 00:02

  Komenti im…….

  Reply to this comment
 10. alphade January 5, 01:57

  Komenti im…….!!

  Reply to this comment
 11. Alban Dega January 5, 02:47

  TE GJITHE NE KEMBE ! …

  … per Sali Baben dhe dyzet hajdutet e tij !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Eshte thirrja e Vampirit, Kucedres. Shtrigut te Vicidolit Sali Berisha dhe bandes se tij te gangstereve Lulezim Basha, Edi Palokarit, Gent Strazimirit, Flamur Noka Stanishicit, Arben Ristan Xurxullit, Monika Kryemadhit, Petrit Vasil Shkolleperlumit …e co.
  Te gjithe ne kembe per:

  1- te mbrojtur sarajet e dugajat e Xenit te ngritura me gjak femijesh Gerdeci !
  2- te shpetuar vilat e Argites dhe Monikes ne Lalez
  3- te shpetuar Lul Berishen per 599 milione eurot e vjedhura nga Autostrada e Kusarise se Kombit !
  4- te ruajtur milionat e vjedhura nga CEZ, Rapiscan, Albpetrol, Armo….
  5- per te shpetuar anijen qe po mbytet te Saleh Kadafit e bandes se tij politike e biologjike
  6- per te shtuar milionat e Butikave te Armines
  7- per te perjetesuar Salikracine !
  8- per te djegur e zhbere perfundimisht Shqiperine
  9- per ta rrenuar e shitur jo vetem detin por edhe mbare Shqiperine
  10- per tu ekzekutuar ne Bulevardin Deshmoret e Kombit vetem qe te perligjim emrin e tij ku nuk guxoi te ekzekutoje as fashizmi e as Komunizmi….
  1001- Me ne fitojne te gjithe sidomos ata dhjetra mijera te vrare e te sakatuar ne 97-en, ne Otranto, ne Gerdec.
  Tashme ata nuk kane asnje hall, asnje vuajtje, asnje borxh, asnje kokecarje !
  Te gjithe ne kembe !
  Me ne fitojne te gjithe!
  Ne parate dhe luksin!
  Ju mjerimin dhe skllaverine !
  A nuk jemi te gjithe te fituar !
  Te gjithe ne kembe qe tu shkelim gjithnje me kembe e me plumba !

  Reply to this comment
 12. Alban January 5, 03:58

  TE GJITHE NE KEMBE ! …

  … per Sali Baben dhe dyzet hajdutet e tij !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Eshte thirrja e Vampirit, Kucedres. Shtrigut te Vicidolit Sali Berisha dhe bandes se tij te gangstereve Lulezim Basha, Edi Palokarit, Gent Strazimirit, Flamur Noka Stanishicit, Arben Ristan Xurxullit, Monika Kryemadhit, Petrit Vasil Shkolleperlumit …e co.
  Te gjithe ne kembe per:

  1- te mbrojtur sarajet e dugajat e Xenit te ngritura me gjak femijesh Gerdeci !
  2- te shpetuar vilat e Argites dhe Monikes ne Lalez
  3- te shpetuar Lul Berishen per 599 milione eurot e vjedhura nga Autostrada e Kusarise se Kombit !
  4- te ruajtur milionat e vjedhura nga CEZ, Rapiscan, Albpetrol, Armo….
  5- per te shpetuar anijen qe po mbytet te Saleh Kadafit e bandes se tij politike e biologjike
  6- per te shtuar milionat e Butikave te Armines
  7- per te perjetesuar Salikracine !
  8- per te djegur e zhbere perfundimisht Shqiperine
  9- per ta rrenuar e shitur jo vetem detin por edhe mbare Shqiperine
  10- per tu ekzekutuar ne Bulevardin Deshmoret e Kombit vetem qe te perligjim emrin e tij ku nuk guxoi te ekzekutoje as fashizmi e as Komunizmi….
  1001- Me ne fitojne te gjithe sidomos ata dhjetra mijera te vrare e te sakatuar ne 97-en, ne Otranto, ne Gerdec.
  Tashme ata nuk kane asnje hall, asnje vuajtje, asnje borxh, asnje kokecarje !
  Te gjithe ne kembe !
  Me ne fitojne te gjithe!
  Ne parate dhe luksin!
  Ju mjerimin dhe skllaverine !
  A nuk jemi te gjithe te fituar !
  Te gjithe ne kembe qe tu shkelim gjithnje me kembe e me plumba !

  Reply to this comment
 13. alphade January 5, 11:19

  Komenti im…..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*