Besmir Qibini emërohet zv.drejtor i Doganave

January 6, 2016 14:51

Besmir Qibini emërohet zv.drejtor i Doganave

Besmir Qibini është emëruar zv. Drejtor i përgjithshëm i Doganave, post që më parë e mbante Zamir Shtylla.

Ky i fundit u shkarkua pak kohë më parë nga kryeministri Edi Rama.

Qibini aktualisht mbante postin e zv.drejtorit të Policisë së Tiranës. Në këtë post ai do të zëvendësohet nga i komanduari përkohësisht Dimitraq Ziu.

Qibini ka mbajtur më parë dhe postin e shefit të qarkullimit rrugor në kryeqytet.

January 6, 2016 14:51
Komento

4 Komente

 1. Alban January 6, 14:59

  Mire shume.Vazhdon kontrolli i mafias mbi doganat.Ne vend qe te emrojne ekpert e njerez te ndershem,emrojne tranguj e kunguj.Vazhdo Tahir te mbash celesat e doganave e tatimeve

  Reply to this comment
 2. Sako January 6, 16:30

  Ky eshte i biri i Islam Qibinit (me e udhes do ishte qen bir qenit). Eshte nje toc qe vetem bythlepirjen si i jati ka per zanat. Turp per Rilindasit qe vene keta lloj pacavuresh ne Dogana dhe Tatime. Dhe prandaj u kane vajtur punet mut ne keta dy sektore kyc.

  Reply to this comment
 3. Marko January 6, 19:53

  Koker e legenit si i jati Islam Qibini (qen bir qeni)

  Reply to this comment
 4. busheci January 7, 04:52

  ae kuptoni se c po ndodh ne shqiperi ai vend nuk behet me kurre sec lidhje ka ai zotria me doganat kjo eshte qe te ikesh nje ore e me pare nga shqiperia jepi qemal stafa jepi se tani eshte momenti jot dhe merri nga ata qe ti do fort dhe coji ne vende pune qe te te ushqejne sepse edhe benito musolini ka shume shpenzime me udhetimet dhe harxhon pa mase po mire se cdo popull e ka hak qeverrisjen por socialistet po e hane me dysh

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim