Besnik Hasi i jep fund beqarisë

December 31, 2014 19:23

Besnik Hasi i jep fund beqarisë

Besnik Hasi i ka dhënë fund beqarisë. Në ceremoninë e dasmës së organizuar në Kosovë, Hasi nuk ka harruar që të ftojë dhe miqtë e tij të vjetër si Igli Tare dhe Erjon Bogdani me të cilët ka luajtur në Kombëtare.

December 31, 2014 19:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*