Betimet në altar të njerkës për thjeshtrin e saj,do tua bëjnë të martën më të bukur!

November 14, 2017 08:51

Betimet në altar të njerkës për thjeshtrin e saj,do tua bëjnë të martën më të bukur!

Marrdhëniet me njerkën nuk janë më idealet e mundshme.Gjërat do të jenë paksa të tensionuara në një trekëndësh babi-mami-dhe njerka.Por jo në rastin e mëposhtëm.

Një video po qarkullon në internet ku një nuse në altar lexon betimet bashkëshortit të ardhshëm.Deri këtu ska asgjë të vecantë.Por supriza vazhdon kur nusja Katie Musser I lexon betime edhe djalit të vogel,thjeshtrit të saj.

Ndër të tjera ajo shprehet:”Të premtoj që do jem krah teje dhe do të të dua përjetë.Gjithashtu do dua babain tënd me gjithë zemrën time.Do të respektoj dhe do jem shoqja e ngushtë e mamit tënd dhe bashkëshortit të saj.Premtoj që do të jemi një familje e madhe dhe e lumtur deri në fund të jetës”

Qëroi njeri qepë?

a.k/dita

November 14, 2017 08:51
Komento

1 Koment

 1. Nje ndjekes i humorit November 14, 15:02

  “Qëroi njeri qepë?”

  Dikush ne redaksine e Thanos eshte bere shume humorist kohet e fundit!

  Me sa duket merzitet ne monotonin e dites dhe te lajmeve qe perkthen,

  dhe

  nuk i rrihet( truri i punon – kjo nuk mund te mohohet) e shton dicka humoristike nga vetja ne fund si kjo pyetja me lart.
  Pershendetje “mendje pjellore”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*