Bexit! Çifti Beckham nxjerr në shitje vilën në jug të Francës

August 14, 2016 16:05

Bexit! Çifti Beckham nxjerr në shitje vilën në jug të Francës

Çifti i famshëm britanik, David dhe Victoria Beckham rrallë herë kalojnë kohë në rezidencën e tyre luksoze në Francë, për këtë arsye ata kanë vendosur ta shesin, shkruan Syri.net

Rezidenca e çiftit ndodhet në Bargemon të Francës dhe ajo shitet për 2.4 milion dollarë. Kjo shtëpi është në pronësi të dyshes që nga viti 2003, e blerë në atë kohë për 1.5 milion dollarë.

Burimet pranë çiftit kanë thënë se: “familja ndajnë kohën e tyre mes Londrës dhe LA, dhe rrallë herë kalojnë kohë në rezidencën e tyre në jug të Francës, kjo është arsyeja pse ata kanë vendosur ta shesin këtë pronë.”
3736B8D300000578-0-image-m-24_1471166360805

3736B8B800000578-0-image-m-26_1471166402415

3736B60B00000578-0-image-m-6_1471166103307
3736B7B700000578-0-image-m-8_1471166143484

3736B9BE00000578-0-image-m-12_1471166202931

3736B8FD00000578-0-image-m-10_1471166169029

3736B61300000578-0-image-m-14_1471166224791

3736B54400000578-0-image-m-16_1471166244088

3736BBAE00000578-0-image-m-18_1471166274788

3736BB1F00000578-0-image-m-20_1471166302260

3736BB0100000578-0-image-m-22_1471166320138

August 14, 2016 16:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*