Bie në greminë, humb jetën babai i dy fëmijëve

April 7, 2018 13:40

Bie në greminë, humb jetën babai i dy fëmijëve

Një 45-vjeçar, baba i dy fëmijëve, ka humbur tragjikisht jetën këtë të shtunë në fshatin Lemnysh të Gramshit.

Arben Jonuzi po kulloste bagëtitë në mal, kur ka rrëshqitur dhe ka përfunduar dhjetëra metra poshtë në një greminë të thepisur.

Për nxjerrjen e trupit të 45-vjeçarit shkuan forca të policisë dhe të zjarrfikëses, të cilët kanë hasur vështirësi për shkak të terrenit të thepisur.

o.j/dita

April 7, 2018 13:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim