Bie nga kati i dytë, vdes 35-vjeçari

Redaksia Online March 3, 2013 13:34

Bie nga kati i dytë, vdes 35-vjeçari

Një 35-vjeçar humbi sot jetën në Tiranë, pasi ra nga kati i dytë i banesës ku po punonte. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në mesditë në zonën e njohur si “Kamberi” në Shkozë, ku Skënder Selmanllari po punonte tek fqinji i tij. Në punë e sipër, ai ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga pakujdesia.

 

Redaksia Online March 3, 2013 13:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim