Bie nga pallati, ndërron jetë 40-vjeçari në Tiranë

April 18, 2018 17:43

Bie nga pallati, ndërron jetë 40-vjeçari në Tiranë

Një 40-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45 në rrugën “Xhorxh Bush” në qendër të Tiranës.

Policia e kryeqytetit bën me dije se viktima është me iniciale B.A. Ai ka qenë duke punuar në një pallat në ndërtim dhe është rrëzuar nga lartësia.

Trupi i pajetë është dërguar në morg, ndërsa në vendngjarje ndodhet policia e cila ka nisur hetimet të zbardhur rrethanat e këtij aksidenti.

o.j/dita

April 18, 2018 17:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*