Bie një masiv shkëmbor, bllokohet aksi Pukë-Fushë Arrëz

September 2, 2017 11:14

Bie një masiv shkëmbor, bllokohet aksi Pukë-Fushë Arrëz

Bllokohet aksi rrugor Pukë-Fushë Arrez. Shkak është bërë rënia e një masivi shkëmbor në rrugë. Ngjarja është regjistruar në afërsi të urës se Bicajve.

Pavarësisht situatës dhe bllokimit të trafikut, kompania që kujdeset për mirëmbajtjen e rrugës nuk ka ndërhyrë ende për pastrimin e saj.

‘BalkanWeb’ mëson se aktualisht 80% e trasesë është e bllokuar dhe se transporti i mjeteve të tonazhit të madh është i pamundur.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar në njerëz apo dhe mjete të dëmtuara.

September 2, 2017 11:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim