Bileta speciale e Telebingos Shqiptare

April 18, 2016 12:11

Bileta speciale e Telebingos Shqiptare

Tashmë gjendet në treg edhe Bileta Speciale e shorteut të “1 Majit”, në të cilin do të luhet për superbingon në vlerën e mbi 30 milionë lekëve (të vjetra).

Krahas superbingos, në këtë shorte special do të luhet edhe për shumë çmime të tjera surprizë, ndërmjet të cilave do të jenë makina “Volkswagen Up”, udhëtime turistike, televizorë, aparate celulari smartphone, si dhe shumë çmime të tjera speciale.

Bileta tashmë gjendet në të gjitha pikat e shitjes së Telebingos Shqiptare dhe kushton vetëm 200 lekë.

2 3

April 18, 2016 12:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*