Bima e kanabisit rritet 5 metra dhe kalon muret e kopshtit të shtëpisë, arrestohet çifti

October 3, 2020 16:37

Bima e kanabisit rritet 5 metra dhe kalon muret e kopshtit të shtëpisë, arrestohet çifti

Një çift në Spanjë është arrestuar pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Kjo gjë është vënë re nga oficerët e policisë arritën të gjenin lëndën narkotike e cila ishte rritur 5 metra në kopësht.

Çifti kishin tentuar të fshihnin pemën e tyre të kanabisit me një shtresë plastike dhe kjo e kishte transformuar kopshtin e tyre në një serë të improvizuar. Më shumë se 20 boçe marijuane vareshin nga degët e saj, gati për t’u vjelur.

Autoritetet ishin ishin njoftuar nga fqinjët prej erës së fortë që lëshonte bima gjigande. Pasi kjo gjë u konfirmuar, rrjedhimisht oficerët  u detyruan ta presin pemën që ishte e gjerë po aq sa e lartë dhe e morën me vete pjesë pjesë.

h.b/dita

October 3, 2020 16:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim