Binjaket që çdo gjë e kanë bërë njësoj, edhe fëmijët (FOTO)

May 11, 2018 19:27

Binjaket që çdo gjë e kanë bërë njësoj, edhe fëmijët (FOTO)

 

Dy motra, binjake identike, çdo situatë të jetës e kanë përballuar njësoj e njëkohësisht.

Por ajo që i diferencon akoma edhe më tej nga binjaket e tjera është fakti se Alisha dhe Shauna Haines kanë mësuar se janë shtatzëna në të njëjtën ditë.

E rasti i tyre bëhet akoma edhe më interesant, kur ato mësuan gjininë e fëmijëve të tyre, të dyja vajza.

a.s/dita

May 11, 2018 19:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*