“Ne jemi perversë, Klinton shkoi me daktilografisten dhe çështja u mbyll”

April 3, 2016 17:09

“Ne jemi perversë, Klinton shkoi me daktilografisten dhe çështja u mbyll”

Dashamir Shehi e cilëson si një dallgë në një gotë me ujë të gjithë debatin një javor për një bisedë erotike mes deputetes Ermira Mehmeti dhe zv.kryeministrit shqiptar në qeverinë maqedonase, Musa Xhaferri.

Gjatë emisionit “Pasdite në TCh”, Shehi tha se i gjithë ky debat vjen pasi shqiptarët janë shumë kurioz se ç’ndodh në krevatin e tjetrit.

Kjo është një dallgë në një gotë ujë. Kjo vjen ngaqë jemi një shoqëri e prapambetur.

Ne nuk na duhet kjo histori. Gjysma e shqiptarëve ka pasur një pakënaqësi perverse që donin të dinin çfarë ndodhte në krevatin e botës.

Këta të dy (Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferr) nuk janë gjykuar ndonjëherë se sa të zotë janë për të bërë politikë. Këta po gjykohen për këtë lloj marrëdhënie, edhe kjo nëse është.

Këtu shkoi Klinton me daktilografisten e tij dhe u mbyll duke bërë një gjyq. Këtu do bëhet një zhurme, por jo kaq, sepse kemi dy javë që merremi me këtë”, tha Shehi.

April 3, 2016 17:09
Komento

5 Komente

 1. LLL April 3, 17:33

  Nuk është siç thotë Shehi !
  Por nejse , gjuha s’ka kocka dhe e kthen si të duash !

  Reply to this comment
 2. intelektuali April 3, 17:54

  O Shehi Feministi,

  Po more Shehi Feministi ne mbrotje te seksit ashiqare te deputeteve dhe politikaneve te larte, por more i gjore Bill Klintoni po bente gojoren me Moniken e tij kur i jepte urdhera Ushtrise si Kryekomandant i SHBA per te sulumuar Irakun dhe kjo gje i kushtoi postin e Presidentit dhe a e di ti more i gjore pse keshtu?

  SEPSE AMERIKANET DUAN TE DINE SE CFARE BEJNE PUSHTETARET E TYRE NE KREVATET QE I KANE PAGUAR ME PARE PUBLIKE.

  prandaj:

  Kujto more i gjore Ylli Pangon, don Juanin e Saliut dhe te Partise tuaj ku ben pjese edhe ti more Shehi Feministi dhe pastaj fol per jete private te pushtetarit qe nuk mban dot PENISIN brenda brekeve por e leshon te livadhise midis bukurosheve deputete duke perdorur postin e tij.

  Reply to this comment
 3. solidaritet April 3, 18:31

  Bill Klintoni nje gojore me Monika Levinskin e mohoi, pastaj e pranoi. Monika e reklamoi, Hilary e ndershme beri sikur nuk kuptoi. Dash Shehu po na fton te bejme si Hilary se eshte dhe kandidate per atje ku Billi beri gojoren. Si per ti lare borxhin te shoqit…

  Reply to this comment
 4. miredashesi April 3, 19:14

  Po kush eshte ky Shehi? Pa le qe na jep mesime se gjysma e shqiptareve kane pasur nje pakenaqesi perverse qe duan te dine se ç’ndodh ne krevatin e botes! Idiot, Shehi. Nuk eshte krevati botes por eshte krevati i gjithe shqiptareve, idiot. Njerezit nuk i gjykojne si qytetare te thjeshte, por si te zgjedhurit e tyre.Le te shkojne te shkerdhehen ku te duan, por jo si deputet e ministra se jane persona publik dhe populli nuk i ka votuar qe te shkerdhehen dhe ti sherbejne organeve te tyre gjenitale e çfrenimit te epsheve te tyre, por ti sherbejne atij, popullit. Perse e pranon nje post publik per te pasur lehtesira per tu shkerdhyer? JU e keni keqkuptuar lirine. Asnje qytetar nuk ka 100% liri edhe ne demokraci se edhe ligji edhe morali njerezor nuk te lene. Kjo eshte çthurje banale dhe çfrytezim detyre te ngarkuar nga populli. Idiot, Shehi!

  Reply to this comment
 5. Arber April 4, 00:00

  Mire koqe dashin e morem vesh, por Nard Ndoka cfare thote?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*