Blic: Sulmohet me gurë autobusi! Policia: Po hetojmë pretendimet e serbëve

October 7, 2015 19:12

Blic: Sulmohet me gurë autobusi! Policia: Po hetojmë pretendimet e serbëve

Sipas gazetës më të madhe serbe, Blic, autobusi i kombëtares serbe është sulmuar me gurë në Tiranë.

Gazeta shkruan se askush nuk është plagosur nga incidenti, ndërkohë që autobusit i janë thyer xhamat.

Sipas saj, edhe pse rrugët ishin të boshatisura, sërish huliganët ia dolën të sulmojnë autobusin.

Gazeta thotë se incidenti ka ndodhur gjatë rrugës nga Rinasi për në Tiranë.

Ndërkohë autobusi i mbërritur në hotel duket se nuk ka pasur probleme.

Vetë Policia e Tiranës ka konfirmuar se eshte vene re nje krisje ne anen e majte te autobusit dhe per kete po hetohet per te sqaruar te gjitha rrethanat.

October 7, 2015 19:12
Komento

1 Koment

  1. veliqoti October 7, 20:31

    tani mu bush mendja qe serbit jan ginjeshtar pederast spiuna maskarenj nje popull debel sylesha plerha e te tjera e te tjera kur policia jon nuk po le dhe mizen te kaloj ruges dhe jo te gjuash me gur esht ber shtetrethum ne tiran .Dhe uroj qe mos te ket trazira ne stadjum ti tregojm kultur botes qe dim te presim dhe mikun dhe armikun po na erdhi ne shtepi

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*