Bllokohet trafiku në kryeqytet, përplaset autobusi me makinën

March 7, 2018 13:32

Bllokohet trafiku në kryeqytet, përplaset autobusi me makinën

Një aksident automobilistik ka ndodhur gjatë orëve të paradites të kësaj të mërkure në kryeqytet. Në aksident u përfshinë një autobus dhe një makinë. Kjo e fundit pësoi dëmtime në pjesën e përparme.

Ngjarja në fjalë ndodhi pranë shkollës “Harry Fultz”, në rrugën “Asim Vokshi”. Nga ngjarja nuk raportohet të ketë të lënduar.

Megjithatë, ky aksident pati pasoja për qytetarë të shumtë, sepse mbetën të bllokuar në trafik.

E gjithë zona e Unazës, nga ish-Stacioni i Trenit deri tek Zogu i Zi u paralizua nga trafiku.

s.a/dita

March 7, 2018 13:32
Komento

2 Komente

 1. Alban Dardani March 7, 15:30

  — Ekam thene shumeme heret dhe disa here;
  — DUHET MBI KALIM NE DY KRAHET E TROTUAREVE[njeri vajtje tjetri kthim] PREJ ISH STACIONIT TE TRENIT —ZOGU I ZI – 21 DHJETORI- URA TEK SHKOLLA VASIL SHANTO — ATY TE TAKOHET ME MBIKALIMIN TJETER QE DUHET TE NDERTOHET MBI LANE
  — MBI KALIMI MBI LANE TE FILLOI DIKU TEK ISH KOMBINATI AUTOTRAKTORAVE – TE VAZHDOI PERGJAT GJITHE LANES — NE QENDER –ISH SHKOLLA TEKNOLOGJIKE- TAKIM ME AUTOSTRADEN NE PERSPEKTIVE PER RINAS OSE KODER KAMEZ

  Reply to this comment
  • ??? March 7, 16:20

   Ti je shembulli me i mire se si i dallonim katunaret kur vinin ne Tirone para 1990. Tani ju katunaret jeni bo Tironsa e jepni mend, kurse Tironsit kan ik e jane bo Europian, keshtu qe prap larg jeni.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*