Blushi ironizon kryeministrin, poston një video të “Ramës në timon”

June 12, 2017 11:42

Blushi ironizon kryeministrin, poston një video të “Ramës në timon”

Kreu i LIBRA-s, Ben blushi e ka nisur ditën duke ironizuar kryeministrin Rama. Ai ka postuar në rrjetin social facebook një video ku duket një djalosh që vrapon në rrugë me një timon në duar, ndërkohë që në video mbishkruhet “Edi në timon”.

Pa deklaratës së Ramës se vendi nuk mund jetë një makinë me dy timonë dhe se timoni i drejtimi duhet t’i takojë vetëm atij, ka patur një sërë reagimesh nga PD e LSI, por nuk kanë munguar as ironizimet me timon kundrejt Ramës.

June 12, 2017 11:42
Komento

5 Komente

 1. Kapedani June 12, 12:17

  Po mire mor Ben pse duhet ta japim voten ty.Ti qënke dmth ai i filmit Beni ecën vet.Problemi eshte se ne nuk e dime se ku dreqin do na çosh ti pasi te kesh “marrë” timonin e drejtimit.Thuaj ishallah zgjidhesh deputet qe te rrishe e te tallesh bythen ashtu siç e ke tall tere jeten pa per te tjerat ti je 7 uje nje kos.

  Reply to this comment
 2. Arber Iliri June 12, 12:18

  Po Blushi kalama ka mbet sa i perket punes se nuk di te beje asnje pune, pervec fjaleve ose me mire dokrave, dokraxhi, nuk duhet me pas me politikane te tille qe pervec se te flasin dokra duan edhe para e pushtet.Ik o Blush shkruj ndonje liber koti se s’je per gje tjeter.Shteti do bythe e ti s’ke or cun

  Reply to this comment
 3. ??? June 12, 12:24

  Na mbyten budallenjte! Ky eshte programi i Ben Bleshit.

  Reply to this comment
 4. demo June 12, 17:46

  Blushi vdes per minister!Te marre Blushi nja tre vende ne parlament,dhe pastaj ta shohe Rama kush vdes per kryeminister.

  Reply to this comment
 5. A June 12, 19:50

  Kur BEN BLUSHI, ishte pro krietarit te partise EDI RAMA eshte ne rregull, i sakte, qarte dhe votohet vazhdimisht nga militantet, nuk koshte dalur ndonje thashethem.
  Sa po del kundra krietarit sajohet dhe shahet me liber shtepije.
  Te marrim militantet e PD dhe PS, kur LSI ishte ne vehte u shante. Ne momentin qe ben aleance politike dhe qeveriseshe me PD e Sali Berishes ose me PS e EDI RAMES, menjehere po te njejtit militant e lavderojne dhe beshtynen dhe jarget qe kane hedhur i lepijne pa problem sikur s’ka ndodhur asgje. Rrace e peshtire militantesh qe jane me sindromen e larjes dhe shplarjes se trurit duke menduar sinkron me trurin dhe mendjen e krietarit, kur nuk ju duhen fshine bithen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim