BMW përplaset me motorin, 2 të plagosur në gjendje kritike

October 16, 2017 20:00

BMW përplaset me motorin, 2 të plagosur në gjendje kritike

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një mjet tip “BMW” është përplasur me një motor në sheshin ‘Nënë Tereza’ në kryeqytet.
Sipas raportuesve për JOQ.al, dy persona janë plagosur dhe ndodhen në gjendje kritike për jetën, pasi kanë marrë plagë të rënda. Ndërkohë, mësohet gjithashtu se ka qenë motori shkaku i këtij aksidenti, pasi ka tentuar të kalojë drejt, pa bërë rrethrotullimin.
October 16, 2017 20:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*