Bode, baba për herë të tretë në moshën 53-vjeçare

Redaksia Online December 15, 2012 15:06

Bode, baba për herë të tretë në moshën 53-vjeçare

Ministri i Financave do të bëhet me fëmijë në moshën 53-vjeçare. Lajmin e ka botuar sot e përditshmja “Panorama”, në suplementin e saj “Panorama plus”. Ritvan Bode ka humbur para disa vitesh bashkëshorten, me të cilën ka dy fëmijë, tashmë të rritur.

Prej dy vitesh, Bode është parë në shoqërinë e pedagoges Jola Xhafo, e cila tashmë është në muajin e katërt të shtatzënisë. Partnerja e zotit Bode nuk ka qenë e martuar më parë dhe ky është fëmija i parë për të.

Ndërkohë, çifti nuk ka bërë të ditur ende nëse ardhja në jetë e fëmijës do të paraprihet nga ndonjë ceremoni zyrtare martese.

Redaksia Online December 15, 2012 15:06
Komento

1 Koment

  1. tefta December 15, 16:54

    hajdut me breza

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*