Jep dorëheqjen pas 12 vitesh sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD

September 8, 2019 16:38

Jep dorëheqjen pas 12 vitesh sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD

Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani është tërhequr nga ky post, të cilin e mbante qe prej vitit 2007.

Bogdani e ka bërë publike dorëheqejen e tij nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook.

Në postimin e tij, ai shkruan: Besoj ka ardhur koha për të pranuar sfida dhe angazhime të reja për forcimin e mëtejshëm të Partisë Demokratike

Shtypi afër PD shkruan se në detyrën e Sekretarit për Marrëdhëniet Ndërkombëtare të Partisë Demokratike, Basha ka emëruar Arben Kashahu.

e.ll./dita

September 8, 2019 16:38
Komento

7 Komente

 1. Nesti September 8, 17:11

  Mos more cfare humbje per historine,politiken,dinjitetin,kulturen,artin,sportin,rinine,drejtesine dhe…..nje GOMAR me pak!

  Reply to this comment
 2. bureto September 8, 17:17

  Si më pak i përfoluri dhe ende i ri, ndoshta dhe me rekomandim të aleatëve të PD në Europë, po e përgatisin për të zëvendëshar Bashën, kur këtij së shpejti t’i vijë ora.

  Reply to this comment
 3. USA September 8, 17:30

  Sigurimsi cepanit ho mer cun tirone mbete gamor kamunist falnderoje sigurimsin sali.

  Reply to this comment
 4. Futja kot September 8, 18:32

  Po ky Kashahu nga doli, apo edhe ky me kontribute të papara?

  Reply to this comment
 5. fteri September 8, 18:50

  Na fiku ,na fiku e la PD-në pa Bogëdana !!! ,një trap më pak 12 vjet vodhi në bashki sa i deshi qejfi dhe do të zhduket në turmë si të tjerët pa bë zë ,e pa ndëshkim ose konfiskim pasurie ,na rroftë Luli se sjellë hajdut tjetër .

  Reply to this comment
 6. Konti Sbalta September 8, 19:14

  Ky Gert Bogdani , kur ishte Kryetar i njisis administratve Nr. 10 apo minibashkis sic quheshin atehere kur ishte PD ne pushtet suvatoi te gjitha pallatet tek rruga”MyslymShyri” por deri ne kufi me njesin “9”apo 7 qe eshte sot qe ishte e PS.Ne te njesise 9 kerkonim qe edhe pallatet tona me tulla te kuqe te pa suvatuara nga jashte si ato te njesise 10 ,te suvatoheshin ,sepse minibashkia nuk ishte bashki me vehte ,por pjese e Bashkise se madhe te Tiranes, ,nga i gjente fondet ky “administrator”kaq i pasur sa te kryente nji volum kaq te madh investimesh ne prag zgjedhjesh?Edhe sot e kesaj dite Erion Veliaj ,ky kryebashkiak qe po mbush 5 vjet ne krye te Bashkis Tiranes ,nuk po kujtohet qe ti beje edhe keto pallatet tona njisoi si ato te njisis10, apo te ish Gerti Bogdanit; por na kerkon edhe ne banoreve pensioniste qe te paguajme ,neqoftese duam qe te zbukurohen edhe keto pallatet tona!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim