Jep dorëheqjen pas 12 vitesh sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD

September 8, 2019 16:38

Jep dorëheqjen pas 12 vitesh sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD

Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani është tërhequr nga ky post, të cilin e mbante qe prej vitit 2007.

Bogdani e ka bërë publike dorëheqejen e tij nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook.

Në postimin e tij, ai shkruan: Besoj ka ardhur koha për të pranuar sfida dhe angazhime të reja për forcimin e mëtejshëm të Partisë Demokratike

Shtypi afër PD shkruan se në detyrën e Sekretarit për Marrëdhëniet Ndërkombëtare të Partisë Demokratike, Basha ka emëruar Arben Kashahu.

e.ll./dita

September 8, 2019 16:38
Komento

7 Komente

 1. Nesti September 8, 17:11

  Mos more cfare humbje per historine,politiken,dinjitetin,kulturen,artin,sportin,rinine,drejtesine dhe…..nje GOMAR me pak!

  Reply to this comment
 2. bureto September 8, 17:17

  Si më pak i përfoluri dhe ende i ri, ndoshta dhe me rekomandim të aleatëve të PD në Europë, po e përgatisin për të zëvendëshar Bashën, kur këtij së shpejti t’i vijë ora.

  Reply to this comment
 3. USA September 8, 17:30

  Sigurimsi cepanit ho mer cun tirone mbete gamor kamunist falnderoje sigurimsin sali.

  Reply to this comment
 4. Futja kot September 8, 18:32

  Po ky Kashahu nga doli, apo edhe ky me kontribute të papara?

  Reply to this comment
 5. fteri September 8, 18:50

  Na fiku ,na fiku e la PD-në pa Bogëdana !!! ,një trap më pak 12 vjet vodhi në bashki sa i deshi qejfi dhe do të zhduket në turmë si të tjerët pa bë zë ,e pa ndëshkim ose konfiskim pasurie ,na rroftë Luli se sjellë hajdut tjetër .

  Reply to this comment
 6. Konti Sbalta September 8, 19:14

  Ky Gert Bogdani , kur ishte Kryetar i njisis administratve Nr. 10 apo minibashkis sic quheshin atehere kur ishte PD ne pushtet suvatoi te gjitha pallatet tek rruga”MyslymShyri” por deri ne kufi me njesin “9”apo 7 qe eshte sot qe ishte e PS.Ne te njesise 9 kerkonim qe edhe pallatet tona me tulla te kuqe te pa suvatuara nga jashte si ato te njesise 10 ,te suvatoheshin ,sepse minibashkia nuk ishte bashki me vehte ,por pjese e Bashkise se madhe te Tiranes, ,nga i gjente fondet ky “administrator”kaq i pasur sa te kryente nji volum kaq te madh investimesh ne prag zgjedhjesh?Edhe sot e kesaj dite Erion Veliaj ,ky kryebashkiak qe po mbush 5 vjet ne krye te Bashkis Tiranes ,nuk po kujtohet qe ti beje edhe keto pallatet tona njisoi si ato te njisis10, apo te ish Gerti Bogdanit; por na kerkon edhe ne banoreve pensioniste qe te paguajme ,neqoftese duam qe te zbukurohen edhe keto pallatet tona!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim