Një tjetër video: Një kryetar gjykate kërkon favore seksuale ?!

September 28, 2016 23:16

Një tjetër video: Një kryetar gjykate kërkon favore seksuale ?!

Një nga drejtuesit e emisionit investigativ “Stop” në Tv Klan, Saimir Kodra tha se shumë shpejt do të denoncohet një tjetër rast korrupsioni në gjykata.

Sipas tij këtë radhë bëhet fjalë për kryetarin e një Gjykate në vend që kërkon favore seksuale për të dhënë një çështje në favor të një vajze.

“Çështja ka arritur deri  në Gjykatën e Lartë. Eja me mua që të ndërhyj në Gjykatën e Lartë, që ta zgjidh çështjen, thotë Gjykatësi”-ka deklaruar Kodra në “Opinion”

Kodra tha se kjo çështje mund të transmetohet javën e ardhshme.


video e skadalit seksual by PanoramaVideo

September 28, 2016 23:16
Komento

2 Komente

 1. adri September 29, 07:24

  KY KRYETARI IGJYKATES QE KERKON FAVORE SEXY DO TE JETE KRYETARI GJYKATES SE LACIT FRED GJONI.
  BRAVO SAIMIR KODRA VETEM TI KE NGELUR NE SHQIPERI SE ED RAMA LESHI DHE AI I KORRUPTUAR ESHTE DERISA NUK NDERSHKON TE KORRUPTUARIT E KRIMINELET QE I KANE VJEDHUR DHE PO JU VJEDHIN PASURINE DHE SHPRESAT SHQIPETAREVE. NDERSA KY PROKURORI BRAHO KY KLRIMINEL QE PASKA GISHT NE PUSHIN E MIJERAVE CESHTJEVE ME MILIONA EURO TE KALBET NE BURG SE BASHKU ME TE GJITHE BASHKEPUNETORET E TIJ.

  Reply to this comment
 2. maks September 29, 07:43

  sajmir po sikur ai gjyqtari i jep padronit tat 1milion euro ti do e japesh kete vidio sepse gojet e liga ne tiran u akuzojn per gjobvenie

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*