Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni

February 13, 2018 12:27

Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni

Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit.

Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut.

Në ndeshjen e parë që u ndërpre, tre lojtarë përfunduan në spital nga ethet dhe temperatura.

Por edhe sot që ndeshja u vendos për të riluajtur minutat e mbetura, ka qenë dëbora që ka bërë të pamundur zhvillimin duke e shtyrë sërish.

o.j/dita

February 13, 2018 12:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*