Botërori 2022, Katari zbulon planet e pabesueshme (Video)

January 16, 2018 15:30

Botërori 2022, Katari zbulon planet e pabesueshme (Video)

Kupa e Botës e vitit 2022 është ende shumë vite larg, e fillimisht vëmendja do të jetë e përqendruar në Botërorin e kësaj vere në Rusi.

Por, ajo që mund të thuhet me bindje të plotë është se, eksperienca arabe e verës së vitit 2022 nuk duhet humbur për asnjë arsye.

Planet për stadiumet “futuriste” të atij kompeticioni janë publikuar qysh me fillimin e këtij viti dhe do të duhen edhe 4 vite për të parë gjithçka të realizuar dhe të prekshme, por e magjishmja dhe rrëzëllitësja ndihen që sapo i sheh planet e stadiumeve ku do të luhet kompeticioni më i rëndësishëm i FIFA-s.

Ndiqni videon që të lë pa frymë…

January 16, 2018 15:30
Komento

1 Koment

  1. Adih January 16, 22:59

    Per ndertimin e ketyre perlave ,90% i fitimt shkon ne lokomotiven e botes , Gjermani .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?