Braçe-Berishës: Ti vret në partinë tënde dhe në rrugë Sali!

March 10, 2016 12:42

Braçe-Berishës: Ti vret në partinë tënde dhe në rrugë Sali!

Erjon Braçe replikoi me deputetin demokrat Berisha që zgjodhi të linte sallën e parlamentit në castin që kur deputeto socialist mori fjalën.

“Më i paburri je ti Sali, më i paburri që ka hyrë ndonjëherë në këtë sallë parlamenti”. (Ndërhyn Flamur Noka nga vendi), përgjigjet Braçe: E di pse Flamur, se Saliu jot të vret pas shpine, se vret në partinë e tij dhe jashtë partie, vret në rrugë.

Ky njeri që ka marrë dhe rolin e Zotit në këtë vend, e bën me mbesat, vajzën gruan ne shqiptarët e shpalli PS si rrezik kombëtar kur në 25 vite, nuk e ka vënë kurrë në rrezik këtë vend, nuk ka një rast të vetëm. Ndërkohë që Berisha i ka bërë keq jo vetëm vendit të vet, por dhe Kosovës”.

March 10, 2016 12:42
Komento

1 Koment

  1. Raimond vlonjati March 10, 20:02

    Hahaha Foli ky karagjozi i PS

    Ky flet per partin e Sales dhe nuk shikon partin e tij qe esht e mbushur ne kriminele e spiune te grekut

    Ky Brace paguhet vetem oer te lehur

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*