Braçe: Kam dosje për lidhjet e një trafikanti droge me 3 deputetë

August 11, 2016 10:12

Braçe: Kam dosje për lidhjet e një trafikanti droge me 3 deputetë

Deputeti Erjon Braçe përmes një postimi në facebook thotë se disponon dosje operative të shërbimeve policore dhe shërbimit sekret për lidhjet e një trafikanti droge me politikanë shqiptarë, tre prej të cilëve janë në Kuvend sot.

Erion Braçe: Une nuk kam shpifje ne fakt, une kam dosje, dosje te operativeve te sherbimeve policore dhe sherbimit sekret per lidhjet e nje trafikanti droge me politikane shqiptare, tre prej te cileve ne Kuvend sot. Mbase eshte rast i mire per ta bere publike, ne gjykate akoma me mire.

Ky reagim vjen pasi kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka përmes një prononcimi për median dje deklaroi: Henrigert Mitri, menaxhon mbi 40 mijë rrënjë në zonën e Burrelit, ku është shef komisariati, një njohje e vjetër e Shullazit dhe Erjon Braces. Ishte shef komisariati në Lushnje, kur ndihmoi për fshehjen e provave pas rënies së avionit me drogë në Divjakë.

Braçe e quan shpifje dhe e mbyll postimin duke deklaruar se mbase është rast i mirë për ta bërë publike, “në gjykate akoma më mirë.”

sdasdasd

 

 

August 11, 2016 10:12
Komento

7 Komente

 1. alohade August 11, 10:33

  Pse i ruani dosjet more pizevenge depushta dhe nuk i
  beni publike qe populli t’i dije mafiozet e kriminelet qe
  kane kapur per zverku pushtetin gjyqesor dhe krye-
  krimineli i Shqiperise,Bariu i Dhive te Vicidolit hedh va-
  lle mbi kufomat e vrara,noton mbi luksin e pasurise se
  grabitur ,shpif,mashtron,denigron duke perdorur meto-
  dat e njohura te mafias nderkombetare por duke i per-
  sosur me tej ne shkallen e intriges nga vendi nga vjen,
  Dhe pa u zhduk ky mafioz nga skena politike,Shqiperia
  kurre nuk do te kete qetesi me te dhe mulet,paloket,byly-
  ket,metet,etj.etj.

  Reply to this comment
 2. anticensurë 25642654 August 11, 10:37

  “Braçe: Kam dosje për lidhjet e një trafikanti droge me 3 deputetë”
  fute në bithë o braçe!!
  tërë këto shantazhe i keni për të tallur hajdarin me ne dhe për ti bërë sus ata të berishës!!
  dhe ata kanë të njëjtat gjëra për ju prandaj nuk i çoni në hetuesi,prandaj bët marrveshjen për të mosgjykuar njëritjetrin dhe e quajtët “reformë në drejtësi”,që në fakt është “amnisti për politikën”!!
  shko e mos ha mut se boll ke ngrënë!!
  çoje në hetuesi dhe mos bëj gam gam si langua zgjebarak!!
  nëse nuk dënohen ata deputetë me provatqë thua se ke!?
  atëherë
  -o je ti një mashtrues!
  -o merre reformën e fute dhe atë në bithë bashk me provat!!
  shkoni mor qelbësirat e mutit!me këto “prova”që paraqisni,të dy palët,nuk do të kishte mbetur shqiptar pa u futur në burg!!pasi të ishin pushkatuar 90%!

  Reply to this comment
 3. aba August 11, 11:42

  nxirri pra!!! Ca pret?!

  apo jane shoket e tuj kriminela dhe si nxjerr dot

  Reply to this comment
 4. M A R K O August 11, 17:00

  Braçe e qite “pushken”. O qello o fute ne by.. thone malsoret

  Reply to this comment
 5. M A R K O August 11, 17:01

  Braçe e qite “pushken”. O qello o fute ne by.. thone malsoret..behu burre

  Reply to this comment
 6. kris 1 August 11, 17:51

  kur te hapet canta e xha Brahos do te hapen dhe dosjet e Braces

  Reply to this comment
 7. ILIR-MONIKA August 11, 19:21

  me kerte drejtesi te
  bujar nishanit
  sali berishes
  ilir metes
  lul bashes mos gabo se nuk duhet gje ti publikosh se thojn jane te montuara ruaji

  Reply to this comment
 8. Adih January 21, 22:38

  Te kam thene edhe here tjeter , mos komento o Brace me mire per ty ,te kane varur ne qafe roliin e propogandes te katovicareve . i .Mjeri ti ore brace ,me vjen keq per ty ,fatkeqesisht je vetfajtore…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin