Braçe pro Bazhdarit në Shkodër: Ç’duhet të bëjmë përballë atij “veriu blu” të marrim Tarzanin?

April 1, 2015 16:39

Braçe pro Bazhdarit në Shkodër: Ç’duhet të bëjmë përballë atij “veriu blu” të marrim Tarzanin?

Kandidatura e Keti Bazhdarit në Shkodër është mbështetur edhe nga nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Erjon Braçe.

“Keti Bazhdari, si kandidate e PS-së dhe e mazhorancës për të drejtuar një super qytet si Shkodra, më përfaqëson!”, ka thënë Braçe.

Ironikisht, Braçe ka atakuar edhe deputetin Doshi. “Po ç’duhet të bëjmë përballë atij “veriu blu” të marrim Tarzanin? Jo zotni, një zonjë qytetare dhe një njeri që punon e ka ngritur çdo gjë nga puna!! Kaq duhet për mua që të më përfaqësojë”, shkruan Braçe në Facebook.

April 1, 2015 16:39
Komento

6 Komente

 1. Filozof NARD NDOKA April 1, 16:49

  Per mendimin tim ps-ja te kandidoje LEK PLEPIN dhe pd-ja NARD NDOKE FILOZOFIN dhe ta shohim kush fiton njeri nga budallt

  Reply to this comment
 2. LOVE April 1, 17:11

  Braqe , o shoku Braqe , ti ironizon Doshin ?
  ahhahahhahahhhahahhahahahah
  po ti kur shaje ne pallament si xhepist rrugesh ,Toma te ngrinte ne krah se ndryshe nuk dukeshe ….ta tregon mire Tarzanin ai ty , dil thuaja ne sy ndonje nga keto ironite
  dil atje qelbesire e rilindur , do te vij radha dhe ty , me te qare u fute ne liste dhe kesaj here
  servil dhe llapaqen !!

  Reply to this comment
 3. Virgjinush Fuat Kostreci April 1, 17:19

  BRAÇ MAVRIJA

  Kujdes keto dite se ka stuhi me shpejtesi te ererave mbi 200 km ne ore, mos u rrek edhe ti si Taullja per te ndejkur ndeshje futbolli ne Gjermani. Megjithate, nese kembengul per te shfrytezuar dashamiresine e psikopatit qe te mban nen sqetull, mbushi gishtat me unaza kurvlleku se te rritet quotazioni ne tregjet e sklleverve te afrikes, mbush xhepat me gure deri ne dyfishimin e peshuçkes trupore dhe pastaj dil per nje xhiro nga ato ane.

  Kur te derdevitesh ne rruget e Bonit, nderro rruge pa te takoi te shohesh ndonje kokerruar me kryqin e thyer te tatuar ne koke, se mund te te marrin per nje te sapo ikur nga Math-Hauzeni.

  Vetem nje gje mund te te shpetoje, nese i tregon ne gjuhen e Adolfit tend, se mbrojtja e te drejtave te punetoreve eshte per ty nje arkaizem.

  Reply to this comment
 4. Kris 1 April 1, 17:22

  veriu nuk eshte blu o trap!Veriu gjithmone ka qene me te majten por ka votuar per Salen se nuk kane besuar mafien roze.

  Reply to this comment
 5. info analitike April 2, 14:52

  Po fale “tarzanit” e moret Shkodren o qenushi Brace, perse e mohon tani?
  Mos e kthe gunen nga fryn era se keshtu e bere edhe me Liken, aq sa u bere terkuze e nuk di nese sot eshte koha ta mbrosh apo ta sulmosh.

  Reply to this comment
 6. joy-72 April 3, 01:21

  hipokrit , llapaqen ,i pabese ,bythlepires ,prostitute politike, ,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim