Braçe replikon me Berishën: S’është rritur asnjë pagë deputeti

April 9, 2015 11:58

Braçe replikon me Berishën: S’është rritur asnjë pagë deputeti

Erion Braçe ka replikuar me Sali Berishën gjatë seancës së sotme plenare.

Berisha ka thënë gjatë fjalës së tij, se kjo qeveri nuk mendon për të varfërit, ndërsa nga ana tjetër rrit pagat për deputetët.

Sipas Braçes, Berisha gënjen në mënyrë të turpshme.

Është e paturpshme të vish këtu dhe të thuash që janë rritur rrogat e deputetëve.

Nnuk është rritur asnjë rrogë, e asnjë ministri, deputeti, kryetari parlamenti.

Që nga dhjetori i 2013-s që u vendos rritja e të ardhurave personale.

Është e pacipë ajo që dëgjuam pak më parë”, tha Braçe.

April 9, 2015 11:58
Komento

9 Komente

 1. arbi April 9, 12:14

  Po ik loz me domino o pinok..ik se po te presin pleqte te lulishtja o sali dopio 6.

  Reply to this comment
 2. Darius April 9, 12:31

  o BraQe cicin e bere per sot.?
  Mer dhe Salen se e ka zene prostata……po tallni njeher bilen me pipellin,pastaj ne relax beni cicin.
  qashtu…..se ky popull dru me pre eshte VK.

  Reply to this comment
 3. Kris 1 April 9, 12:32

  ne dhjetor 2013 njoftimin e shtypit per rritjen e te ardhurave te deputeteve e pergenjeshtruat o Br br Brace si shpifje.
  Mos u bej autoparlant i dervishit katolik se pasi te te perdore mire e mire per hire te punes dervish Rama do te te hedhe si leter higjenike.
  Dervish Rama per punen shet dhe sumen

  Reply to this comment
 4. Kapter Jari, jo presidenti April 9, 12:32

  Erion kapedani ! Sekonden qe ti mendon se duhet bere debat me vrasesin e 21 Janarit ke bere nje gabim te madh ndaj viktimave dhe atyre qe besojne qe Sali Ram Berisha e ka vendin ne burg dhe jo ne parlament.
  Jo, as ne cmendine nuk e ka vendin. E ka vendin ne burg.
  E sa kohe qe nuk e fusni dot ne burg na hengshi moone e t’ju beje mire !
  Jo, edhe moone e keni harram.

  Reply to this comment
 5. lori April 9, 16:25

  Po Erion Brace eshte deputeti me i drejte ne parlament bravo i qofte,te gjitha c thote ai jane fakte te verteta.

  Reply to this comment
 6. Artan April 9, 16:50

  Mirë që nuk ua ngritët dhe bravo ju qoftë, po për t’ua ulur, ua ul dot? Apo nuk të leverdis.

  Reply to this comment
 7. LORA April 9, 18:01

  Erion djali ,brekedhjeri I histories ka 24 vjet qe genjen pe I bere tert syri.Sic duket audienca juaj e mefshet eshte adrenaline per kararin rrenacak te dr.tritolit.
  Sa te harxhoni kohe per te n’a thene ate qe e dime fort mire,tash e dy dekada,peshojeni veten ne kandarin e verdiktit te shqiptareve ,ne shumice te cilesuar me 23 qershor 2013,,,,ku jeni me premtimin per drejtesi me te cilin ua dhame voten??????

  Reply to this comment
 8. Aphade April 9, 18:55

  Mjaft me llafollogji e deklarata bombastike zoterinj pushtetare ! Rraseni ne burg
  Berishovicet e Bashicet …!!!

  Reply to this comment
 9. Dardhari April 9, 22:42

  Po Saliu e ka per ushqim te perditshem genjeshtren pse duhet te habitemi
  Saliut duhet urgjentisht ti vene Bebelino poshte dhe te goja

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*