Braçe: Sapo dola nga konferenca e Kryetarëve, po llahtarisem

July 21, 2016 11:19

Braçe: Sapo dola nga konferenca e Kryetarëve, po llahtarisem

Deputeti i PS, Erion Braçe sapo ka dalë nga konferenca e kryetarëve ka bërë një postim në FB.

Ai shkruan se Paloka ka deklaruar diçka që sipas Braçes verteton qendrimin e PS per pengesen e reformes.

Postimi Braces ne FB

Po llahtarisem!!
Sapo kam dale nga mbledhja e Konferences se Kryetareve.
Tani kete minute.
Nuk kam levizur asnje sekonde dhe shyqyr qe ne ate salle ka dhe kamera.
Nuk kam thene asnje fjale, thjesht, kam qeshur ne nje moment kur Paloka ka pohuar dicka qe e ben te vertete qendrimin tone per penguesit e reformes.
Zero. Asgje tjeter.
Nuk kam komunikuar me kend dhe as kam vene mendimin tim ne ndonje status ne facebook, twitter apo instagram.
Kerkund.
Pra asgje qe po lexoni neper media nuk eshte e imja.
Jam i neveritur qe kam punuar ne media!!
Po ua them sot, kjo nuk eshte gazetaria qe une dua dhe per te cilen une kam kontribuar.
Reagova qe dje egersisht ndaj nje gjeje te ngjashme se e dija qe kjo pune do trashej nga ora ne ore. Jam i neverituuuuuuur nga kjo gazetari.
Cilido mund te vije te kontrolloje nje me nje te gjitha mjetet e mia te komunikimit, shyqyr qe ato rregjistrojne e nuk shuajne asgje perfundimisht.

July 21, 2016 11:19
Komento

6 Komente

 1. s.h. July 21, 12:04

  Reforma ne drejtesi eshte baza per gjithcka ; edhe per median dhe gazetaret oridnere dhe shpifes !

  Reply to this comment
 2. lejlek July 21, 12:28

  Te behesh deputet po pate leke te thata, apo te jesh gango
  keto gjera do te ngjajene!!!
  Aq me keq te te lene xholin ne dore e te luash per samodumon !!!Parlamentaret nuk jane te zgjedhurit e popullit Shqiptar po te KRYETAREVE te partive dhe loja vazhdon…..!!!

  Reply to this comment
 3. Nik July 21, 15:55

  Prit prit se nuk k par gjo.Ate qe keni mbjelle dje do korret sot e ne vazhdim

  Reply to this comment
 4. sqapi July 21, 18:22

  ore brace,njerezit si puna jote,ne i therrasim shkurt:SQAP.

  Reply to this comment
 5. alphade July 21, 23:02

  Jo parlament, por parlamut !!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim