Braçe: Turp që na ngriti në këmbë bashkëpunëtori i Milosheviçit

July 9, 2015 22:24

Braçe: Turp që na ngriti në këmbë bashkëpunëtori i Milosheviçit

Deputeti socialist Erjon Braçe ka komentuar afër mesnatës propozimin e Sali Berishës për të mbajtur një minutë heshtje për nder të viktimave të Srebrenicës.

Eshtë hera e fundit që çohem në këmbë në kuvend prej Sali Berishës. Sot ai ngriti në këmbë kuvendin. Tha se e bënte në nder të viktimave të Srebrenicës.

Muslimanët e mirë dhe jo vetëm të Srebrenicës do ti nderoja pa diskutim në çdo rast. Por ishte e turpshme që Kuvendi i Republikës së Shqipërisë ta bëjë këtë prej Sali Berishës.

Madje është neveritëse. Sali Berisha është ish Presidenti që u akuzua për thyerje të embargos së OKB në ndihmë të regjimit serb në luftë e masakra atë kohë.

Kishte partner në tregtinë e karburanteve Slobodan Miloshevic, Mumir Bullatovic, Radovan Karaxhic, me këtë të fundit ngjan edhe pa fund. Sali Berisha është i akuzuari i madh për rrëmbimin, torturimin, vrasjen dhe zhdukjen e një shqiptari të mirë si Remzi Hoxha, thjesht pse ai u vu në dijeni të kësaj marrëdhënieje.

Sali Berisha të tregojë ku janë eshtrat e tij. Atje në Srebrenicë varret masive u hapën dhe eshtrat u gjetën, Sali Berisha nuk e bëri prej 20 vitesh nuk e bën, duke mbajtur peng në dhimbje një familje të tërë shqiptarësh të mirë.

Ndaj as që çohem në këmbë prej një keqbërësi si Sali Berisha”, shkruan Erion Braçe pak më parë në profilin e vet në facebook.

July 9, 2015 22:24
Komento

39 Komente

 1. Daku July 9, 22:50

  Vazhdon tju bej ende zbor rrumpalla te gjithve ju. Shum fjale keni.
  P.S.
  Ju dh jefsha te gjitha fete se na çate ate mikun. Feja eshte per njerezit e keqinj.

  Reply to this comment
  • beni July 10, 09:29

   O BRACE, TASHTI ESHTE VONE. TJA PERPLASJE NE PARLAMENT KRIMINELIT. TI THOJE ATY SE KA NDIHMUAR MILLOSHEVICIN NE MASAKRANE SEBRENICES. TASHTI CFAREDO TI THUASH, NUK KANE VLERE. AS PJERDH FARE BERISHOVICI SE CFARETHUHET ME MBRAPA.

   Reply to this comment
  • andromeda July 10, 12:30

   Po ik o Braçe se s’ka burra parlamenti shqiptar. Ju dhiteni në brekë kur flet monstra Berishë, sikur ju del tartakuti përpara dukeni. Si s’doli njeri t’ia ndërpriste fjalën atij e t’i thoshte – Ti more zotni s’ke t’ drejtë të flasësh për këtë rast. Ti duhet, më e pakta ,të kërkosh falje që furnizove, jashtë embargos makinerinë vrastare të serbëve. Ti do var për gjuhe për këtë dhe për sa e sa të zeza i ke sjellë këtij vendi.

   Reply to this comment
 2. kolonja July 9, 22:52

  MOs coheshit hic ! Pse u cuat ? Nuk e dinit ju se Saliu ishte ortak me Sllobodanin kur u be masakra e Sebrenices? Ose mire qe u ngritet ,po pse nuk e demaskuat Saliun aty ne kuvend si njeri qe te vret naten e ben sikur qan diten……..?

  Reply to this comment
 3. heshtje July 9, 22:55

  Mos bej autokritike!
  E tregoje dhe ia thoje atje, ne shesh te burrave, kete qe po shkruan ne tastiere te pc!

  Atje te bertisje dhe ti thoje se:
  “Je ne te njejten llogore dhe ne te njejtin vend bashke me KRYEKRIMINELET serbe Milloshevic, karaxhic dhe gjithe icet e tjere kriminele ne Bosnje e Kosove!” Tung!

  Reply to this comment
 4. Shqiptar July 9, 22:56

  Pse nuk dole para tij ta beje ti propozimin?

  Reply to this comment
 5. Pellumb Zaimi July 9, 23:12

  Mire e ke o Brace por ka ca si shume aty ne partine tende oportuniste qe ky maskara hipokrit i terheq per hunde? Jini ca pa bythe ju socialistat ! Vini bythe te forta fillimisht pastaj lehni?

  Reply to this comment
  • Vëzhguesi F July 10, 12:26

   Pershendetje Kolonel!
   Me lejo i nderuar te beje ndonje shtese ne komentin tend te shkurter, duke qene plotesisght dakort me kuitesencen e mendimit tend.
   Se pari nga anet tona dhe jo vetem ketij prononcimit te Braçes i thone si “kofini pas te vjelit”.
   Çdo qytetar i ketij vendi brenda dhe jasht Shqiperise, qe nuk eshte pjese e atij Tempulli qe eshte ndyre keq me keta surreter majtas dhe djathtas, ka te drejten morale ta shpreh indinjaten e tij per kete lloj dyfytyresie te ndyre dhe ketij kurthi tip cubash te bashkepunetorit te Milosheviçit dhe te atij genocidi, ish presidentit shqiptar, Sali Ream Berisha, i cili edhe per kete fakt duhet te shkoje ne gjyqin e Hages dhe t’i nenshtrohet gjykimit si bashkepunetor ne genocid.
   Parlamenti shqiptar dhe ata burrecer, me kete rast i dhane nje mundesi mbrojtje ketij krimineli lufte qe ta perdore si karte bixhozi per t’u mbrojtur nga akuza e krimit ne thyerjen ne embargos ne sherbim te makinerise se krimit te Serbise.
   Keta te krahut te Erion Braçes, pa perjashtuar dhe ish bashkepuntorin e Berishes dhe aktualisht kryetar i parlamentit dhe numri dy i alenaces se majte, nuk jane pa bythe por bythepambuker dhe pa shtylle kurrizore, sepse kjane te kapur nga kryecubi i ketij parlamenti, Sali Ram Berisha.
   Keta nuk veprojne si mazhorance gati absolute por si nje minorance e qyrrashesh, teksa e lene kete kriminel lufte te livadhise sipas deshires se menderes se tij.
   Ndaj ne kete rast Braçe e ka ulur pjacen e tij deri ne nivelin e nje koneje qe leh pasi hajduti ka mbaruar pune dhe eshte larguar nga objekti.
   Erjon Braçe dhe Edi Rama qe prezanton te fortin me fakiret, nuk kane pse lakojne ngjarjet makabre te kryera nga ky kriminel dhe veglat qorre te tij, siç eshte dhe rasti i vrasjes dhe zhdukjes se Remxzi Hoxhes, por te pergatisin akuzen dhe ta çojne para drejtesise kete qen te terbuar, e cila megjithe halelleqet e saj, nuk mund te mbylli serish syte dhe veshet, sepse kete rradhe dhe kesaj drejtesie i vjen larashi verdalle per mbrojtje te dosjeve te krimit.

   Reply to this comment
 6. lm July 9, 23:39

  He re Braçe, se na çave menderen. Si gjithmone i kryen apo i neglizhon veprimet dhe i qahesh popullit. U çove ti vete ne kembe ?. Mire ta beri. Kujt po i qahesh, popullit. Nuk e kuptoj kete lloj shprehje mbas kryerjes se veprimit. Po don me u justifiku para popullit ?. Ku vaten premtimet per nxjerrjen para drejtesise te gjithe krimineleve qe e kane shkaterruar kete komb per 25 vite me rradhe?. Qe te jesh i besueshem ne popull thuaj qe dorezon mandatin pasi nuk mundesh me qendru ne nje salle me ata kriminela, Perndryshe shko e pirdhu ti e gjithe soj sorollopi yt, se na çate trapin.

  Reply to this comment
 7. D O K L E A T I July 10, 01:12

  Zoti Brace:
  Ne mos ishin te gjith te vraret ne Srerenice musliman plus te mire apo kisedhe kombesi tjeter ?

  Reply to this comment
 8. "BALASHI" July 10, 03:09

  Tani kini gjetur postimet ne facebook dhe e hidhni kollaj. Çfare thua eshte plotesisht e vertete, por duhet ta kundershtoje ne vend, madje ta demaskoje, siç po ben. Akoma me te hedhur e me mashtrime e genjeshtra ai delenxhi!…

  Reply to this comment
 9. myzeqeja e vogel July 10, 03:42

  E sakte Brace, keshtu mendon cdo Shqiptare i ndershem dhe jo idiot. Je i madh

  Reply to this comment
 10. Barist ne Vicitol July 10, 04:33

  Perseri sa ka furnizuar me karburant makinen e luftes se Miloshevicit ku ishte nen embargo te OKB, Sali Berisha eshte pjese e masakres se Srebrenices dhe duhet te gjykohet ne Gjykaten Nderkombetare te Krimeve te Luftes ne Hage. Saliu ka bashkepunuar dhe eshte takuar me kasapin e Ballkanit Miloshevicit dhe me krahun e djathte te tij kriminelin Arkand.

  Reply to this comment
 11. Alex July 10, 05:16

  Ja dakord me ju zoti deputed por te lutem pergjigju: PSE U NGRITE? (apo te erdhi me vonese si policit).

  Reply to this comment
 12. METEH July 10, 05:47

  Z.BRAÇE,kete qe shkruan duhet ta kishje reflektuar ne foltoren e kuvendit ta degjonte i gjith populli se kush eshte SB,tashme eshte von sidomos ne FB.Saliu ate mision ka,te shfrytezoi çdo rast per te fituar pike per te qendruar ne politik gjat dhe do qendroi aty shume kohe se jeni ju deputetet qe e degjoni,duroni…dhe ai tall menderen me ju…!

  Reply to this comment
 13. Arben July 10, 05:52

  NE FAKT TANKET SERBE U FURNIZUAN ME NAFTEN E SALIUT DHE TRITAN SHEHUT PER TE BERE ATO MASAKRA.

  Reply to this comment
 14. lato July 10, 06:13

  Po pse o Brace ngriheni ne kembe prej Sali Berishes?Po lexoni nje here komentuesit,cfare thone komentuesit per kete ceshtje?Sali Beriusha nuk le t`i shpetoje rasti.Nuk le ceshtje te drejte pa e perfaqesuar!DMTH. pa e ndyer.Keshtu ndyu endrren e studenteve per demokraci.Mosni se do i rrihni perseri shpatullat!Populli,edhe sikur flori te nxjerre nga goja Sali maloku, nxjerr nje bicak xhepi dhe e gerryen,mos del tritol.

  Reply to this comment
 15. [email protected] July 10, 06:24

  kriminel dhe lojtar i ‘mire’i shahut …..sb..ja

  Reply to this comment
 16. leo england July 10, 06:41

  Bravo. E CONI kriminelin te jape shpirt tel qelit e burgut dhe kockat kur te vdese hidhjani qenve.

  Reply to this comment
 17. loni July 10, 06:52

  brace nqs ke fakte coja ne gjykate,keni 20 vjet vetem pellcisni si gomere,nga momenti qe nuk denohet saliu per gjitha keto krime do te thote qe eshte i pafajshem,ju nuk mund te denoni apo te akuzoni dike kur nuk eshte shpallur fajtor nga istucionet perkatese,edhe une e kam dashur saliu ne burg te perjetshem qe nga 1997,por ju sociakarat nuk keni bythe po petem pellcisni si gomer,keni frike nga sali serbi,edhe atehere me nanon ja falet,pavaresisht qe ju shkerdheu nenat,edhe kete rradhe me edi kokainen po ja falni pavaresht qe perseri ju shkerdheu nenat,prandaj brace mos pirth me se nuk te bien me ere se je qelbur i tere kem e kok si idjot,un dhe i gjithe populli te dhame votem per ta denuar qeverine e meparshme vepro,mos me trego gjera qe i di edhe gomari,bej vepra dhe jo llafe llapaqen,ngushellimeve viktima.

  Reply to this comment
 18. Daku July 10, 07:11

  Mire mer legen mire, po tomes pse s’i fole?

  Reply to this comment
 19. Mark uk July 10, 07:21

  Ju demonet e kuq nuk u ngritet ne kamb as per kater deshmoret e demokracis ne Shkoder qe vete i vrate.Persa i perket embargos se naftes,nuk ka qene ne dore te shtetit shqiptar.Ket e ka bere Europa dhe as qe e ka pyetur kush Berishen.Ku ka pas byth Shqiperia te dalin kunder Europes.Europa bllokoj Rusin e nuk mundi te bllokoj shqiptart qe as buke per te hanger nuk kishin.Prandaj ti mistreci i beratit mire ta beri Doshi qe ju tha legen.Ke 24 vite qe ke marr rolin e qenit ne parlament.

  Reply to this comment
  • korçari July 10, 08:13

   O Mark UKU po ne çfare bote jeton se Berrisha e ka pranuar me gojen e tij se ka shkelur embargon dhe se i ka shitur nafte Serbise ,por qe te “pasuroheshin” shqiptaret dhe ai vrau pe 4 ne mes te dites ne bulevard dhe jo ne 1992 por 2011 por ty te ka ngelur ORA

   Reply to this comment
  • Daku July 10, 13:33

   Mark uku, te çaft ujku. Sa bashki keni fitu mer spurdhjaks? Ngele tu mbrojt salen sikur ta kesh burrin e nenes

   Reply to this comment
 20. pro dhe kunder July 10, 07:24

  ..PATURPESIA E DISA NJEREZVE S’KA LIMITE,sidomos kur vene edhe politiken ne funksion te vet..parlamenti eshte i varfer deri sa nuk ka nje kalendar,megjithese mediat u çane duke folur e shkruar per kete gjenocit,sidomos edhe per pjesemarrjen ne krime te forcave ushtarake greke,por me le per te desheruar edhe postkomenti..duke shpresuar se neser do te jete me mire prap ne fuqi per me mire ngelet e “djeshmja”

  Reply to this comment
 21. fteri July 10, 07:46

  Ke te drejte qe je penduar z.Braçe!…Por trim mbase beteje behet kushdo,e verteta eshte se Saliu gjithe parlamentin e kapi ne befasi per viktimat e Serbnices,fjalen e gjeti te goditur, Parlamentine e ngriti ne kembe kujtesen va fshiu,turp per ju qe harroni te kaluarn e hidhur te krimeve te kryemafiozit shqiptar SALI BERISHA,(kushe harron te shkuaren e hidhur ,nuk ka ta ardhme te ndritur,edhe kjo puna juaj si parlamentar nuk po ndrit )!… ,pamvarsisht se ky propozim vinte nga goja nje miku dhe agjenti te Milosheviçit qe furnizoi me karburant makinerine vrasese USHTARAKE te Milosheviçit te kasapit te ballkanit kunder Serbenices ,POR EDHE KUNDER KOSOVES ,duke thyer hapur embagon nderkomtare te O.K.B-se,kunder serbise. Ju nuk u nderon kjo pune qe frenat e parlamentit ti marre nje kryemafioz si Sali Berisha,dhe kryetari parlamentit e miraton çdo gje!!!!,pritni ndonje dite qe Saliu te propozoje tu ndaloje deputetve dhe vajtjen ne shtepi..!TURPE,per deputetet medioker qe flene gjume ne parlament,dhe ligjin e bejne kriminelet.###############

  Reply to this comment
 22. korabi July 10, 08:02

  Z.Braçe,leri pordhet! Sali Berisha ben çfare te dojë me ju te gjithe. Ilir Meta thyen rregulloren dhe nuk mundet t’ja nderpres fjalen Sales.dhe te gjithe e dime justifikimin bajat te tij.Ndersa ju te gjithe deputetet e mazhorances hestni per kete gje.per ilir Meten rregullorja eshte leter bythe,dhe ju e duartrokisni.Sali Berisha e denigronte Taulant Ballen me gjithe familjen,nene,moter ,grua,dhe ai heshti dhe hesht.E vetmja gje qe ben tromerohet ne foltoren e kuvendit,por ngjan si gjeli maje plehut.Kur nuk je ne gjendje te mbrosh dinjitetin e familjes tende,cfare mund te besh per dinjitetin e bashkombasve?!
  Sali Berisha eshte krimineli me madh i gjithe kohrave per Shqiperine(ia ka kaluar dhe Enver Hoxhes).Mjafton te kujtoni 4000 te vraret e 1997-es,mjafton te kujtoni shkaterrimin ekonomik e financiar te shqiptareve ne vitin 1997,mjafton te kujtoni 26 te vraret e Gerdecit,mjafton te kujtoni 4 te vraret e Janarit. Por ju nuk mund ti beni asgje saliut,perkundrazi ai ua ben cdo dite mutin ne koke..Mjaft me me llafollogji. Ose tregojin vendin ketij krimineli,ose heshtni!

  Reply to this comment
 23. miri July 10, 08:07

  o legena pse se fusni ne burge ,ti xhuxhi vogel e ke pushtetin

  Reply to this comment
 24. miri July 10, 08:09

  ai u vrau u legenosi prap pu ju legenos vra 4vete ku eshte kryemiistri qe do denonte saliun kreministi jon eshte te fusi ne burge ndonje fkara qe nuk ka lek pere dritat

  Reply to this comment
 25. Lul July 10, 08:12

  Eh baca deri ne vjeshte e ka vrapin pastaj si macok ne kotecin e burgut, mos merziteni dhe ca dite……

  Reply to this comment
 26. As Poet, As Analist July 10, 08:14

  Ah mor erjon picirruku,
  qe ben sikur shan Saline,
  kujt i’a   tregon ketu pallavra,
  per embargon me Serbine?!

  E ke thene me qindra here,
  mileti e ka degjuar,
  po atje ku duhet thene,
  perse ngutesh per tè shkruar?!

  Bashke me taulant librazhdin,
  mbi dhjete vjet qe akuzoni,
  nese keni vertet fakte,
  né prokurori t’i çoni!

  Jeni bere vertete bajat,  
  me tè gjitha per çka  thoni,
  nese keni vertet fakte,
   ju i dini ku t’i çoni !!

  Me pallavra delenxhijsh,
  humbisni besueshmerine,
  nese vazhdoni keshtu,
  beheni nje me Saline!!

  Nuk i shkojne fjalet bajate,
  burrit qe vertet eshte burre,
  flet njehere ashtu sic duhet,
  e si ben terrt syri kurre!!

  Tè hedhesh shashka né ere,
  sic hedh ti dhe taulanti,
  humbisni besueshmerine,
  edhe te me militanti!!..

  Ketu po e mbyll o Eri
  me nje fjale shume tè bute,
  denonco fakte po pate,
  ose mbylle mos ha ……

  Reply to this comment
 27. udheheqesi i Babruse July 10, 08:21

  SALI BERISHA DOGJI SHQIPERINE SE KA ORTAK PS E LSI-ne
  Po kthehesh ne nje alabak i rendomte çapaçuli Braçe PSE?
  -Ti e mender partija jote ke 2 vjet ske bere asnje reforme as per ekonomine as per finacat as per drejtesine as per shkurtimet publike as per privilegjet e as per korrupsionin…
  -Ti e mender partija jote ka 25 vjet qe u drejton nje dhenderr serb sepse u njeh me dhembe e dhempalle e ua ka dosjet edhe qindarken e fundit qe kini vjedhur edhe drogen dhe korrupsionin.
  Ti e mender partija jote nuk ke bere analizen e zgjedhjeve se komun ikoni si kalamajte ne facebook e nuk dini qe 60 perqind e elektoratit nuk voton e ju mateni me nje Basha e jo qe keni vetem 12 perqind!!
  -Ti e mender partija jote do katandiseni shume me keq se banda PD se elektorati i majte nuk eshte bageti e ti komandoje nje RAM-SALI.
  SI NUK TE VJEN TURP E SHKRUAN NE FACEBOOK KUR SOT ESHTE 10 KORRIKU E NJE DHENDERR SERB I KA MARRE USHTERISE SHTEPINE QENDRORE E JU LEHNI SI ZAGARE NE PARLAMENTIN E LIKE FLORIRIT.Kryetari i Qeverrise mire qe gjithe diten ben bojaxhi po zevendesi i tij nuk mund te beje nje dekret qe brenda dites te dale banda PD nga SHQUP me police e ta strehoni ne gjysmen e godines tuaj qe eshte kot si tere godinat e 100 partive.TURPI TJU MBULOJE!

  Reply to this comment
 28. riti July 10, 08:50

  Kontrabanda e naftes nga Shqiperia per ne Mal te zi a e dobsoi apo e fuqizoi makinen luftarake te Serbise ? Boshnjaket e vrave ne Srebrenice a u vrane nga tanket Serbe qe furniziheshin me karburantin shqipetar ? Si bejme te paditurin ? si bejme Injorantin ? Perse bejme sikur na vjen keq per ate qe ndodhi ? Nuk mund te kete qetesi pa u vendos drejtesia, Te gjithe kriminelet dhe bashkepunetoret e tyre duhet te dergohen perpara drejtisise ,

  Reply to this comment
 29. wickedgame July 10, 09:55

  Erjon lere qafthyerin se ai nuk e rruan trapin nga ti ,po shiko pak pamjen ,si shum te medha ato gjyslyqet dhe ste dukej me as surrati pale ne cdo fjali qe lexoje te mbeti dora duke ngritur syzet qe te binin pohte hundes, edhe futi ndonje here brisk fytyres se nuk te shkon mjekra .Po me Tomen cpate mor djale pse se begenise ,a po ti je djal me parime ,shko beji fresk Lilos se ai na duhet. Dhe kur te vije prap e enjtja vazhdo po me Saliun he xhan se ne gallate duam dhe ti firmose borderone ,dhe per ne.

  Reply to this comment
 30. Lleshi July 10, 10:11

  Mua do me falni per etiken , por nuk gjeta asnje menyre tjeter per t’iu pergjigjur ketij Abrashit , apo Braçes !

  BRACE MBYLLE SQEPIN DHE MOS NA HA …….. SE DUHET TE ISHTE NGRITUR NE SENACE DHE TE THOSHJE “STOP !” , “NDAL ! BIR BUSHTRE ! ATA NE SREBRENICE U VRANE NGA TANKET SERBE MILOSHEVICIANE , SEPSE TI I FURNIZOJE ME NAFTE ! LARGOHU NGA TRIBUNA KRIMINEL MILOSHEVICIAN ! ” DHE TE PROPOZOJE VETE MBAJTJEN E NJE MINUTE HESHTJE !

  POR NE POLTIKE NUK ZGJEDH KUSH BURRA SHQIPTARE ! MAKSIMUMI QE ZGJEDHIN ESHTE TE JESH ANETAR NDERI I LGBT-se !

  Reply to this comment
 31. mimi July 10, 10:33

  po se pjerth njeri bracen, i talli dhe njehere loqet e fishkura baca.

  Reply to this comment
 32. tomsojeri July 10, 12:12

  Ceshtja e ktij emri tashme esht simboli i katastrofes shqiptare ku mbi shpatullat e tij mbart cdo te keqe qe nje armik i betuar i sjell atdheut dhe popullit te nje vendi (nuk dua te them popullit te tij sepse nuk e meriton kte nder ) Esht shkruajtur roman rrenqethes e deri ne cudi, bemat e ktij tradhtari nga te gjith ata qe e njohen nga afer ,por edhe ata qe shpetuan nga dor e hekurt e pameshirshme e tij ! Tashme esht simboli i dobesis shqiptare ,turpi i politikes se saj qe drejtojn kte vend ,esht pasqyra e ktij kombi, qe ky popull, nuk po esht i zoti te ver ne krye te tij njerez te paster ,qe din te mbajn premtime e qe pushteti dhe ambicja per te fituar ate, qendron mbi interesat , mbi krenarin e mbi intelektin e cdo shqiptari duke perdhosur voten qe i besojn, duke pranuar cfardolloj pazari e paturpesisht akoma len te lir kte kanibal shqiptar ,tu flasi shqiptareve atje ne foltoren e tyre e bile te kerkoj, mbi gjakun e atyre, qe i coj drejt vdekjes me pabesin e tij ,te mar meriten e “dhimbjes se heroit”mu ne ate vend qe nga ku ngrehu kobin e Shqiperis dhe te shqiptareve !Ku nga ai vend e ktheu shqiperin 50 vjet mbrapa ,ku nga ai vend bekoi vjedhjen e djerses se shqiptareve te skllaveruar nper rruget e mergimit ,ku nga ai vend kompromentoi ,degjeneroi ,vrau e pasuroi ! Perse o Brace nuk ke kurajon ti a plasesh ne sy , atje ne seanc hipokrizin e tij !!!Cfar te pengon !! Kesaj qe ti ben tani ne i themi ; “mbas pilafit” ! Po e marim vesh,ska byth atje qe ta lidh kte qen te terbuar, por kini miresin te mos e lini me te flas ! Nuk duam ti shohim surratin e as zerin se ,cfaqja e tij esht turpi juai,paaftesia juaj ,”burrnia” juaj ,pazari i juaj,esht vota jon !…………..

  Reply to this comment
 33. Kopaçe July 10, 15:24

  Berisha nje kake qe qelb me shume se Lumi Lana.

  Reply to this comment
 34. Kris 1 July 10, 16:41

  Une habitem me komentuesit qe merren me majmunin Brace.Ps dhe Lsi jane dy gripe mafioze qe pasi marrin votat I ankohen votuesve.Jane si kurvat qe pasi shkerdhehen I ankohen burrit.
  tashti eshte koha e durimit se dhe me 12%te votave do tallen me popullin keta zagare.
  Bashkepuntore me Saliun vazhdojne avazin e vjeter shah njeri tjetrin dhe ha pirate e popullit.
  sa te udheheqes qeverine shejtan budallai do te thellohen borxhet per te Shtuar muzeumet e majmunit te madh.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*