Brad Pitt do të firmosë divorcin: Jolie është shumë xheloze

March 10, 2016 12:18

Brad Pitt do të firmosë divorcin: Jolie është shumë xheloze

Është tashmë zyrtare, Brad Pitt dhe Angeline Jolie do të divorcohen. Mediat e huaja kanë kohë që flasin për një ndarje mes çiftit dhe se Brad nuk jeton më me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Pasi është përfolur për shumë thashetheme me femrat, Brad Pitt ka thënë se këto lajme nuk janë aspak të vërteta dhe kanë qenë këto thashetheme që e kanë bërë Jolie-n tejet xheloze dhe posesive. Për këtë arsye çifti do ti jap fund lidhjes së tyre 11 vjeçare.

angelina-jolie-brad-pitt-divorce-papers-lead

March 10, 2016 12:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim