Brazili mposht Zvicrën në pjesën e parë. Një supergol nga Coutinho

June 17, 2018 21:00

Brazili mposht Zvicrën në pjesën e parë. Një supergol nga Coutinho

Pjesa e parë e ndeshjes midis Brazilit dhe Zvicrës është mbyllur me rezultatin 1-0.

Goli është shënuar nga ylli i Barcelonës, Coutinho, i cili e ekzekutoi atë në minutën e 20.

Loja përgjatë 45 minutave të para ishte thuajse e ekuilibruar, ndonëse Brazili pati një epërsi të lehtë.

Porta e saj duhet thënë se pati disa momente ku u rrezikua nga skuadra kundërshtare, konkretisht nga Shaqiri e Xhemaili.

s.a/dita

June 17, 2018 21:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*