Bregu reagon pas marrëveshjes: Buzëqeshja është hakmarrja me e mirë

May 18, 2017 11:27

Bregu reagon pas marrëveshjes: Buzëqeshja është hakmarrja me e mirë

 

Majlinda Bregu, ka reaguar pas arritjes se marrëveshjes mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës.

Me një status të shkurtër në Facebook, por shumë kuptimplotë, shkruan: “Buzëqeshja është hakmarrja me e mirë”.

Bregu disa herë ka ngritur zërin kundër për vendimin që kishte marrë kreu i PD për të mos u futur në zgjedhje.

Postimin e saj Bregu e shoqëron me  një foto të saj, duke buzëqeshur, nga salla e Kuvendit të Shqipërisë.

May 18, 2017 11:27
Komento

2 Komente

  1. fil May 18, 11:33

    kishte te drejte Bregu ,lyli paska bere gjithe kete per tu bere zvkryeminister

    Reply to this comment
  2. Arber I May 18, 14:03

    Majlinda tregoi se eshte nje grua e zgjuar, e mencur dhe …shume seksi!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*