Brenda fabrikës ku prodhohen robotët e seksit

July 31, 2018 20:15

Brenda fabrikës ku prodhohen robotët e seksit

Koka dhe trupa të shpërndarë nëpër ambientet e punës…

Kjo është pamja që të shfaqet në një fabrikë kineze në Guangdong.

Në këtë fabrikë prodhohen robotët e seksit, të cilët shfaqen me sy dhe gjymtyrë të lëvizshëm, që janë në gjendje të komunikojnë me fjalë bazike.

Klientët, të cilët i blejnë për të kryer marrëdhënie seksuale me to, mund të zgjedhin ngjyrën e lëkurës së tyre si dhe ngjyrën e syve dhe flokëve.

s.a/dita

July 31, 2018 20:15
Komento

2 Komente

 1. # July 31, 21:41

  Keto mbeten rrobot.Po nese kur po bajne ate punen pjerdhin keto nuk jane ma rrobot po organikisht te gjalle.

  Reply to this comment
 2. Jimi July 31, 21:44

  Nisi shekulli titan
  i atomit llatari!
  O njerin e ben shejtan
  O shejtan e ben njeri !?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*