Britney Spears, sërish e dashuruar

November 27, 2013 12:29

Britney Spears, sërish e dashuruar

Britney Spears ka rënë në dashuri kokë e këmbë me të dashurin e ri David Luciado. “Jam në dashuri. Më pëlqen fakti se ai është shumë kokëfortë dhe njeri i thjeshtë. E adhuroj atë. Ai është shumë argëtues dhe pasionant. Pastaj më pëlqen se përfshihet në secilën punë”, ka thënë ajo për “Entertainment Tonight”. Spears thotë se babai saj, Jamie, ka bërë kërkime për të kaluarën e Davidit, për t`u siguruar se është njeriu i duhur për vajzën e tij. “Kjo është e vërtetë. Babai im është pak i çmendur për këto gjëra”, ka shtuar ajo.

Britney, e cila ka djemtë Sean Preston (8) dhe Jayden James (7) me ish-burrin e saj Kevin Federline, ka pranuar se nuk është e sigurt nëse do të martohet përsëri por do të donte të kishte një tjetër fëmijë.

November 27, 2013 12:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*