Buffon te PSG, prezantohet javën e ardhshme

July 6, 2018 10:34

Buffon te PSG, prezantohet javën e ardhshme

Ndërsa tifozët e Juventusit po presin me padurim Cristiano Ronaldon, ish-kapiteni i tyre, Gianluigi Buffon po përgatit largimin për te PSG.

Portieri 40-vjeçar, i cili ka luajtur 17 vite me bardhezinjtë, mendohet se javën e ardhshme do të zyrtarizojë gjithçka dhe do të prezantohet në mënyrë madhështore.

Thuhet se kontrata e Buffon me klubin francez do të jetë 1-vjeçare.

o.j/dita

July 6, 2018 10:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*