Bulqizë, eksploziv makinës në oborrin e shtëpisë

April 25, 2016 09:25

Bulqizë, eksploziv makinës në oborrin e shtëpisë

Një mjet ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së lëndës eksplozive. Ngjarja ka nodhur në Bulqizë, në oborrin e banesës, ku mjeti ishte i parkuar.

“Më datë 25.04.2016 rreth orës 02.50 në Bulqizë, në oborrin e banesës së shtetasit R.L ,automjetit tip “Volksvagen” , në pronësi të shtetasit R.L  i është vendosur lëndë eksplozive. Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar mjeti , si dhe ka dëme të tjera materiale”, sqaron policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes identifikimin dhe kapjen e autorit.

April 25, 2016 09:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*