Bulqizë, shembet ndërtesa, zë poshtë një 13-vjeçar

Redaksia Online January 25, 2013 13:01

Bulqizë, shembet ndërtesa, zë poshtë një 13-vjeçar

Një 13-vjeçar ka humbur jetën në Bulqizë, pasi është zënë poshtë nga një ndërtesë e amortizuar. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Gjuras, ku 13-vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, ka mbetur i vdekur nga shembja e ndërtesës. Rrethanat e ngjarjes mbeten të paqarta dhe pritet që mbi ngjarjen të hidhet dritë nga policia e Burrelit.

 

Redaksia Online January 25, 2013 13:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim