Burg për gjyqtarin e Fierit që kërkonte para dhe favore seksuale

January 11, 2019 16:06

Burg për gjyqtarin e Fierit që kërkonte para dhe favore seksuale

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg për gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe për psikologen e gjykatës, Elona Meçani.

Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop”.

Gjyqtari Hysi i kërkonte para dhe favore seksuale një nëne të divorcuar në proces gjyqësor për kujdestarinë e fëmijës.

Kurse psikologia Elona Meçani ishte në rolin e sekseres.

o.j/dita

January 11, 2019 16:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*