Burgjet, LSI: Pasiguria, e patolerueshme të marrë fund papërgjegjshmëria

July 31, 2016 18:07

Burgjet, LSI: Pasiguria, e patolerueshme të marrë fund papërgjegjshmëria

Kreu i grupit të LSI, Petrit Vasili ka reaguar përmes një deklarate për mediat pas ngjarjeve të djeshme në dy burgje në Shënkoll të Lezhës dhe në Vaqarr duke e cilësuar pasigurinë të patolerueshme, ndërsa  ka kërkuar që të marrë fund papergjegjshmeria.

“Pasiguria në burgje e patolerueshme. Të marrë fund papërgjegjshmëria dhe pandëshkueshmeria. Çdo zyrtar të bëjë detyrën ose të ndëshkohet”, tha Vasili.

July 31, 2016 18:07
Komento

3 Komente

 1. Xha Temja July 31, 19:22

  Opaaaaa,edhe nje tjeter gafe e Titkes!
  Krye zyrtar per burgjet eshte Ylli Manjani,apo ska problem!

  Ne fakt ky eshte shume parimor,dhe kur flet,sdo te dije se kush eshte emri i pergjegjesit,rendesi ka te denohet fajtori.
  Bravo Titka!

  Reply to this comment
 2. Agroni July 31, 20:10

  Tashti nuk ka me nevoje te dalin zedhenesit e P.D.ke psi kete pzicion e kane mare L.S.I.ja dhe sidomos ky buze pidhi qe nuk le gje pa sqaruar apo cfaqur mllefin ndaj aleteve ne aporence por qe jane te nje kazani me P.D.ne.

  Reply to this comment
 3. HC July 31, 22:50

  Kujt ja thoni?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*