Burrel, arrestohet 22-vjeçari për armëmbajtje pa leje

August 21, 2018 10:00

Burrel, arrestohet 22-vjeçari për armëmbajtje pa leje

Policia e Burrelit ka arrestuar ditën e sotme një 22 vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri pa leje.

Geg Gjini, banues në Stojan-Ulëz, është i njohur për forcat blu, pasi është shoqëruar dhe herë të tjera në komisariat.

Policia sekuestroi një armë zjarri automatik me 27 fishekë.

l.h/ dita

August 21, 2018 10:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*