Burrel, endacaku terrorizon me “Kallash”, pistoletë e granatë

January 19, 2014 09:35

Burrel, endacaku terrorizon me “Kallash”, pistoletë e granatë

Një 44-vjeçar është vënë në pranga nga policia nën akuzën e “armëmbajtjes pa leje”. I dyshuari, rreth 44 vjeç, u denoncua nga kalimtarët se endej rrugëve i armatosur me një automatik “Kallashnikov” në dorë dhe pistoletë. Blutë e Burrelit bëjnë me dije se 44 -vjeçari është endacak që jeton në një barakë në lulishten e qytetit, por nuk dihet se nga i ka gjetur dy armët që u sekuestruan si provë materiale dhe po hetohet nga agjentët e Krimeve të Hapura. Po kështu në kontroll iu gjet edhe një granatë.

 

January 19, 2014 09:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*