Burri që punon si sozia e Britney Spears (FOTO)

November 2, 2015 21:37

Burri që punon si sozia e Britney Spears (FOTO)

Njihuni me Derrick Barry, burri i cili është bërë i pasur duke punuar si sozia e këngëtares së famshme Britney Spears.

31-vjeçari ka flokë të gjatë bjondë, mollëza të theksuara dhe gjoks, por çuditërisht thotë se këto janë rezultat i stërvitjes së rreptë dhe jo operacioneve plastike. Derrick ka fituar rreth gjysmë milioni dollarë nga karriera e tij e veçantë dhe thotë se i pëlqen shumë puna që bën.

Kur më takojnë, njerëzit mendojnë se jam me të vërtetë Britney Spears. Kurrë nuk e mendoja se do të fitoja para’ duke u shtirur sikur jam ajo”, thotë 31-vjeçari, i cili ftohet nëpër klube nate për të dhënë shfaqje si Britney.

November 2, 2015 21:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*