Bylykbashi citon fjalët e Olldashit: Në Parlament nuk ka vend për blerës votash

April 24, 2014 10:59

Bylykbashi citon fjalët e Olldashit: Në Parlament nuk ka vend për blerës votash

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar sot në seancën e parlamentit rreth pushimit të cështjes së votave të Korcës nga prokuroria. Sipas Bylykbashit, kush bën krim sot amnistohet.

“Kush bën krime amnistohet. E tha Sokol Olldashi në parlament një fjalë të fundit. Në këtë parlament, nuk mund të ketë vend edhe për deputet edhe për blerës votash”.

Reagon menjëherë Subashi: “Drafti ka qenë mbi tavolinat tuaja, e keni votuar po ju vetë dhe se kuptoj këtë që kërkoni sot”.

April 24, 2014 10:59
Komento

1 Koment

 1. inf April 25, 13:00

  ja dhe ushtari i berishes
  Pejani nga peja bir i komunistit te druzhe Titas je ti
  o vetullxhiu i salih topalles nga zori e ka pse pos foli
  nuk futet te lista per depuet hajdut siç eshte sot.
  i sherbeu Armikut gjakatar ky klyshi i Serbise pa ngurrim
  dhe kur ai gabonte ky i thoshte jo jo beje kshu se mir e kena.
  Pusht kosovar i qelbur je ti me nji babe e gjysh Komunist je rrit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim