“Ça ka nai gjo anej?” Rama publikon foton i ulur në trotuar në Bruksel

March 1, 2021 16:30

“Ça ka nai gjo anej?” Rama publikon foton i ulur në trotuar në Bruksel

Kryeministri Edi Rama fluturoi këtë të hënë drejt Brukselit, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit.

Pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi, kryeministri Rama ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke folur në telefon.

Përbri fotos, Rama shkruan “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

j.l./ dita

March 1, 2021 16:30
Komento

14 Komente

 1. demo March 1, 17:04

  Ja dhe Bruxeli me pllaka trotuari si pllakat e Komunales.Keta pas 90 i shkaterruan gjithe trotuaret,se nuk kishin Bashkite e qelbura te Mafiozeve,ku t`i conin paret,se do vidhnin hajdutet e zallit dhe Mafiozet e pushtetit.
  Ne foto:Rama i rikthyer ne trotuaret e Evropes,jo me si matrapaz ikonash.

  Reply to this comment
  • Covidi/ER March 3, 10:07

   – Po ça te kemi? Ketej mire. E marum ate 100-nçin. Gju dhe Ka jane ne rregull, te kenaqur. Ti si je se po me bo merak. Qenke ul me mbajt rradhen, apo te ka lodh malorja. Ske faj ta bojn malore ata pisat anej.
   – Jo mo burr me kane lodh keto kepucet ja q… robt. Te kisha vesh atletet me mire…
   -Ke te drejte. Se palla komes 49 mi Magdalena. Ska kepuce qe te bo dermon. Kur do vish ti?
   -Kur te me doje palla. Me charter jom. I kom terheq nji. Sa te me dali. Kom mor edhe nje baxhell me vete.., kom edhe ate b..q… Te shohim.

   Reply to this comment
 2. Ethem Lalaj March 1, 17:06

  Vetem perpara o gjigand. O Skenderbe !!!

  Reply to this comment
 3. Zigur Qarri,gënjeshtari patologjik Edvin D’Rama,filloi fushaten me moton, “Shqipëria buzëqesh nën efektin e kokainës” March 1, 17:09

  EdiSoni Durresit ne variantin e lypsit,si dikur ne Francë.

  Mashtruesi ordiner Edvin D’Rama është dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash.Nr i dosjes “AL.1961138/A”

  Reply to this comment
 4. çun tirone March 1, 18:01

  Alo? Knej nga NE kemi Viktorin qè shkruan pèr disa pèralla politike, ka dhe njè pèr skuadrèn e Rilindjes por, nuk tè bèn shumè pèr tè qeshur… Po Ti zotni Ed R atje nè Bruksel nè mbledhje ishe me atlete e me xhuboton e Juventusit dhe tani me abito je ulur nè trotuar?! Se mos ke shkuar me kèpucèt e grisura ore?! Nigjo! Po tè doli koha bèju njè vizitè komandantève se janè mèrzitè…Mirèardhsh

  Reply to this comment
 5. Paul Tedeschini March 1, 18:43

  TAMAMA RRUGAQ TIRONE. Ha,ha,ha.

  Reply to this comment
 6. te pakten te kishje derguar ne te s'emes, dyshen berisha-meta . March 1, 19:24

  po mire, i permban protokolli keto ?
  apo; ti je je me lart se protokolli ?
  apo; je aq poshte sa s’meriton te perfshihesh ne protokoll ?
  dhe prap; te thane : i ke zbatuar shume mire keshillat qe te kemi dhene (tines) per te shtuar miqesine me erdoganin dhe…demon-et pro turq, qe komentojne ketu …

  Reply to this comment
 7. enverdjali March 2, 13:35

  Kujdes Rame se mos eshte ndonje ligj andej per zenien e hapesires private sic ka qene ne kohen e Xhaxhit ( i ndrite shpirti aty ku eshte ) qe te vinin 50 leke gjobe policat!!!

  Reply to this comment
 8. Mandravellua March 2, 20:20

  – Po hic o … ca do kemi…
  Ja… vdesin ca kokpalare nga Corona. Njerez koti, pa vlera.
  Ata “personalitetet” qe na ke dhene ti ne liste, po i vaksinojme me rradhe…Te tjeret…vari karin…
  Aaa, se per pak harrova…
  Erion Bracja, gjigand… Ja ka mbledh atij Lul Bashes e ka bo nji lek. Ka shkru 3 artikuj deri tani se e ka kap pa rrip n’makine, ne fotografi.
  O po… e digjiniroi fare , po te them. Ke zevendes te forte. Gjigand, bravo qe na e zgjodhe.
  Di ti kape problemet kryesore te Shqiperise dhe ti zgjidhe tak-fak…zere se je ti.
  Per te tjerat, mos e caj fare, se Kim-in e kemi me vehte…

  Reply to this comment
 9. gjermani i fundit March 3, 09:44

  epo, ta kish fotografuar ndonje kalimtar i rastit dhe ta hidhte ne fejsbuk kete foto hajde de, se pa dashje. Por ta beje vete dhe ta hedhe vete Rama kete foto me gjithe ate shprehi si me qene tek pijetorja e Lymit. Ka rene shteti ne duart e harbuteve.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim