Cameron del kushëriri i Kim

March 31, 2015 19:58

Cameron del kushëriri i Kim

Kryeministri britanik, David Cameron ka zbuluar se ai është kushëri i të famshmes Kim Kardashian.

Cameron ka thënë se ai është kushëri i 13-të me vajzën e njohur amerikane, e martuar aktualisht me reperin Kanye West me të cilin ka dhe një vajzë.

Këtë zbulim kryeministri britanik e bëri pasi po insistonte se ai nuk e kuptonte dot se pse të gjithë janë kaq të fiksuar  me Kardashianët.

Në një intervistë per revistën Heat, Cameron ishte pyetur nëse ai e shihte realiti shoun Keeping Up With The Kardashians.

Dhe aty Cameron bëri zbulimin e madh ku tha: Jo, por unë jam i lidhur me ta. A e dini se unë bie kushëri i 13-të me Kardashianët? shtoi me tej ai.

Kryeministri dhe kushërira e tij e famshme, e cili qëlloi në shenjë pasi xhiroi një video seksi bien kushërinj pasi lidhen me paraardhësin e tyre të ndërsjellë, Sir William Spencer, i lindur në vitin 1555, sipas website gjenaologjik geni.com. Por Cameron nuk bie i afërm vetëm me Kimin e famshme, por dhe me mbretëreshën e Anglisë gjithashtu.

cameron-kardashian

March 31, 2015 19:58
Komento

3 Komente

 1. Tarrasi March 31, 21:51

  Ne fakt duket qe jane kusherinj … ngjajne nga vithet…

  Reply to this comment
 2. fred March 31, 22:21

  Ca sbejne per te marre vota…

  Reply to this comment
 3. Saqi Bolja April 1, 12:04

  më plasi bitha

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*