GRATË I NJOHIN GRATË?!

GRATË I NJOHIN GRATË?! 3

🕔23:26, 1.May 2013

Ahmet Dursun nga një ’rastësi historike’ u lind në qytetin e Adanasë në Turqi. Katragjyshi i tij nga Gjakova, në fund të shekullit 19,  nëse do kish marrë rrugën për në perëndim e jo për në lindje, Ahmeti do të

Lexo më shumë
Aleanca Kuq e Zi dhe rënia e kauzës

Aleanca Kuq e Zi dhe rënia e kauzës 26

🕔13:56, 1.May 2013

Kishte ditë qe Aleanca Kuqezi kishte paralajmëruar opinionin publik se ne datën 1 maj drejtuesi i kësaj partie zoti Kreshnik Spahiu dhe përkrahësit e saj do te largonin nga pushteti shtetasin Berisha. Dje u zhvillua manifestimi i tkurrur qe u

Lexo më shumë
“1 milion kuqezinjtë” tkurren në rreth 1600…

“1 milion kuqezinjtë” tkurren në rreth 1600… 12

🕔12:50, 1.May 2013

Në datën 7 prill, gjatë një tubimi të Aleancës Kuqezi para Kryeministrisë, Kreshnik Spahiu, prijësi i saj, u bëri thirrje “1 milion kuqezinjve” që të mblidheshin në 1 Maj po në të njëjtin shesh. 7 prilli ishte një ditë me

Lexo më shumë
Frika e Berishës, paranojë apo rrezik real?

Frika e Berishës, paranojë apo rrezik real? 15

🕔12:35, 1.May 2013

Nuk është më një sekret që Kryeministri i vendit zoti Berisha, në të gjitha daljet e tij publike prej më shumë se dy vitesh, është i veshur me jelek antiplumb. Por kjo është bërë më e dukshme tani, për shkak

Lexo më shumë
Atdheu im, i vetmi vend në botë…

Atdheu im, i vetmi vend në botë… 7

🕔12:33, 1.May 2013

Atdheu im është i vetmi vend në botë, ku udhëheqësin e duan më shumë se udhën!   *     *     * Atdheu im është i vetmi vend, ku njerëzit u këndojnë këngë dhe himne dashurie udhëheqësve që në të gjallë të

Lexo më shumë
Tërhiqu, Pillar!

Tërhiqu, Pillar! 1

🕔12:32, 1.May 2013

Të ndjekësh me vëmendje takimet dhe sidomos fjalimet e Kryetarit të Partisë Demokratike, domethënë dhe të Kryeministrit aktual, Sali Berisha është një torturë e vërtetë. Në pesë fjalë që thotë, katër janë sharje për Edi Ramën. Edi Rama më së

Lexo më shumë
Sot do arrestohet Kryeministri Sali Berisha

Sot do arrestohet Kryeministri Sali Berisha 12

🕔12:31, 1.May 2013

More popull, a e njeh? A e njeh Kreshnik Spahiun? Ky do hyjë në epope, Se do arrestojë Saliun!   E pangjara do të ngjajë, Edhe kurrë nuk do harrohet, Pikërisht sot më 1 Maj, Sal Bërisha arrestohet…   Si

Lexo më shumë
Deputetë të Parlamentit të ri që do “piqen” me dru

Deputetë të Parlamentit të ri që do “piqen” me dru 0

🕔12:29, 1.May 2013

Kemi degjuar rendome per buke, pica, mish, etj qe piqen me dru, pjekje e cila u rrit cilesine ketyre produkteve. Por ja qe paska edhe deputete te Parlamentit te ri qe do piqen me dru. Ne vitin qe shkoi u

Lexo më shumë
“Nona” e Politikës Shqiptare

“Nona” e Politikës Shqiptare 1

🕔10:07, 1.May 2013

Ne mund të analizojmë Edi Ramën dhe Partinë Socialiste dhe të ankohemi dhe shqetësohemi për plot gjëra. Mund të analizojmë Ilir Metën dhe LSI dhe të argumentojmë se këta nuk i përkasin botës së politikës por asaj të biznesit. Mund

Lexo më shumë
Pikëpyetjet mbi standardet e zgjedhjeve të 23 qershorit

Pikëpyetjet mbi standardet e zgjedhjeve të 23 qershorit 0

🕔11:22, 30.Apr 2013

Konstitucionalisti i njohur Niazi Jaho, në këtë intervistë për gazetën “DITA” ngre shqetësimin se a do të arrihen standardet ndërkombëtare në zgjedhjet e 23 qershorit. Ai tregon se sa alarmant është problemi me dublimet në listat e zgjedhësve që ka

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim